Aktuální nabídka práce Gerhard Horejsek a spol., s.r.o.

2 aktuálních volných míst

 
  • Skladník/skladnice

    - prodej náhradních dílů - jednání se zákazníky - práce na PC - řidičský průkaz skupiny B - pracovitost, cílevědomost, spolehlivost, flexibilita, soběstačnost, bezúhonnost, příjemné vystupování - řidičské oprávnění na VZV výhodou První kontakt pouze e-mailem: prosíme zaslat životopis!

  • Prodejci ojetých vozů

    smlouva na dobu určitou. - prodej ojetých vozů - jednání se zákazníky, práce na PC - řidičský průkaz skupiny B - pracovitost, cílevědomost, spolehlivost, flexibilita, soběstačnost, bezúhonnost, příjemné vystupování Prosíme pouze o zasílání životopisů od uchazečů na níže uvedený email nebo telefonický kontakt od 7:00 - 17:00 hodin. ...

 

Zaměstnání u Gerhard Horejsek a spol., s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Gerhard Horejsek a spol., s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Gerhard Horejsek a spol., s.r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 1990 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 200 - 249 zaměstnanců
IČ: 00526282
www stránky: http://www.auto-horejsek.cz
adresa: Litoměřice - Litoměřice-Město, Dlouhá 186/31
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Gerhard Horejsek a spol., s.r.o.