Aktuální nabídka práce Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

3 aktuálních volných míst

 
  • Mistr odborného výcviku - obor elektrotechnické a strojně montážní práce

    Učitel odborného výcviku - obor elektrotechnické a strojně montážní práce Minimální vzdělání - vyučení v oboru + praxe. Nejlépe úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí + benefity v odměňování, příspěvek na dovolenou a stravu.

  • Mistr odborného výcviku - obor zedník

    Učitel odborného výcviku - obor zedník. Minimální vzdělání - vyučení v oboru + praxe. Nejlépe úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí + zajímavé benefity v odměňování, příspěvek na dovolenou.

  • Učitel/ka odborných předmětů

    SOUaPrŠ Kladno - Vrapice, příspěvková organizace, hledá nové zaměstnance na pozice pedagogických pracovníků: Učitel/ka odborných předmětů: zednické práce, truhlářské práce, malířské práce, elektrotechnické práce. Požadujeme : - magisterské studium pedagog. směru, v případě neúplného vzdělání předpokládáme doplnění vzdělání - Znalost problemati ...

 

Zaměstnání u Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

Zajímá vás práce ve firmě Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

vznik firmy v ČR: červen 2001 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 00507601
adresa: Kladno - Vrapice, Vrapická 53
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace