Aktuální nabídka práce Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35

3 aktuálních volných míst

 
  • Učitel(ka) matematiky a ICT

    Místo výkonu práce: Horky nad Jizerou 35, 29473 Brodce nad Jizerou Případně možnost nižšího pracovního úvazku. Práce v dobrém kolektivu, škola na zámku, informace o škole na www.souhorky.cz. Možnost zajištění bytu.

  • Učitel(ka) anglického jazyka

    Místo výkonu práce: Horky nad Jizerou 35, 29473 Brodce nad Jizerou Případně možnost nižšího pracovního úvazku. Práce v dobrém kolektivu, škola na zámku, informace o škole na www.souhorky.cz. Možnost zajištění bytu. Zahraniční stáže žáků.

  • Učitel(ka) odborného výcviku pro obor Kuchař - číšník

    Místo výkonu práce: Horky nad Jizerou 35, 29473 Brodce nad Jizerou Zaměření zejména pro výuku kuchařů. Požadované vzdělání: maturita (minimálně vyučení v oboru) + doplnit pedagogické minimum. Kladný vztah k zahradnictví a zemědělství vítán. Možnost pracovního úvazku 0,5 nebo plného. Práce v dobrém kolektivu, catering školy v rámci doplňkové činnos ...

 

Zaměstnání u Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35

Zajímá vás práce ve firmě Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35

vznik firmy v ČR: prosinec 2001 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 00069558
adresa: Horky nad Jizerou 35
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35