Aktuální nabídka práce Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice

2 aktuálních volných míst

  • Učitel/ka odborných předmětů

    Předpoklady a požadavky: o VŠ fakulta stavební (obor pozemní stavby, TZB apod.), nebo SŠ stavebního zaměření a doplněné vysokoškolským vzděláním v jiném zaměření, o studium pedagogických věd - DPS (lze po nástupu), o řidičský průkaz skupiny B, o vhodné i pro absolventy, o občanská a morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost, o ochota se vzdělávat ...

  • UČITEL ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - Ošetřovatel

    Přijmeme učitele odborného výcviku nebo učitele praktického vyučování oboru Ošetřovatel Požadavky na odborné vzdělání - VŠ/VOŠ/SŠ obor Všeobecná sestra dle zákona č. 96/2004 Sb. Min. 5 let praxe v oboru (přímí péče) Doplňující pedagogické studium - DPS lze po nástupu Řidičský průkaz skupiny B Občanská a morální bezúhonnost a zdra ...

Zaměstnání u Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice

Zajímá vás práce ve firmě Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice

vznik firmy v ČR: listopad 2001 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 00055069
adresa: Moravské Budějovice, Tovačovského sady 79
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: UČITEL/KA ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITEL ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - Ošetřovatel.

Všechna volná místa ve společnosti Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice?

Společnost Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 32820 Kč do 40090 Kč. Průměrná nabízená mzda v Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice je 34720 Kč.