Aktuální nabídka práce Střední škola a základní škola Tišnov, příspěvková organizace

2 aktuálních volných míst

Zaměstnání u Střední škola a základní škola Tišnov, příspěvková organizace

Zajímá vás práce ve firmě Střední škola a základní škola Tišnov, příspěvková organizace? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Střední škola a základní škola Tišnov, příspěvková organizace

vznik firmy v ČR: září 2002 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 00053198
adresa: Tišnov, nám. Míru 22
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Střední škola a základní škola Tišnov, příspěvková organizace

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Střední škola a základní škola Tišnov nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Střední škola a základní škola Tišnov, příspěvková organizace.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Učitel odborného výcviku pro výuku žáků učebního oboru automechanik, Učitel odborného výcviku pro výuku žáků učebního oboru opravář zemědělských strojů.

Všechna volná místa ve společnosti Střední škola a základní škola Tišnov, příspěvková organizace na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Střední škola a základní škola Tišnov?

Společnost Střední škola a základní škola Tišnov aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 30900 Kč do 30900 Kč. Průměrná nabízená mzda v Střední škola a základní škola Tišnov je 30900 Kč.