Nabídka práce v obci Štěpánov

1 aktuálních volných míst

  • Obsluha prádelny

    Vyhrazeno pro OZP a OZZ. Hledáme nové pracovníky do naší prádelny Blue Bubble ve Štěpánově. Jedná se o obsluhu strojů a zařízení v prádelně a následné žehlení prádla. Nástup možný ihned. V případě zájmu o nabízenou pozici se prosím obracejte POUZE na uvedený kontakt v době od 8:00 do 15:00.

  • Obchodní zástupce

    Nástup možný ihned. Nutná znalost anglického nebo italského jazyka na úrovni min A2/B1, uživatelská znalost MS office, ŘP sk. B. Zaměstnanecké výhody: telefon, počítač, firemní auto, stravenkový paušál, školení na VZV. Kontakt možný POUZE e-mailem.

Najděte si práci v obci Štěpánov v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Štěpánov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 1 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Štěpánov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru prodej a obchod. Nabízená mzda se pohybuje od 29 000 Kč do 29 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Štěpánov volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst v obci Štěpánov. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 29 000 Kč do 29 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Štěpánov hledají zaměstnance tyto firmy: SIT-IN CZ s.r.o. (1), BLUE BUBBLE, s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Obchodní zástupce (1), Pracovník čistírny (1).