Nabídka práce v obci Štěpánov

6 aktuálních volných míst

 • Zámečník - ruční zpracování výrobků z kovů

  Místo výkonu práce: Za drahou 6, Štěpánov. Nástup možný ihned. První kontakt POUZE emailem nebo telefonicky od 7:00 do 15:00 hod.

 • Pomocné práce v kovovýrobě

  Místo výkonu práce: Za drahou 6, Štěpánov. Nástup možný ihned. První kontakt POUZE emailem nebo telefonicky od 7:00 do 15:00 hod.

 • Prodavač/ka - pultový prodej - prac. Štěpánov

  Pracoviště: Dolní č.p. 74/2, Štěpánov u Olomouce. Profesní životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email. Kontakt po telefonu PO - PÁ od 8:00 - 15:00 hod. Požadujeme vyučení, zakončené výučním listem, zkušenosti s prodejem, s finanční hotovostí, znalost práce na PC, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, slušný vzhled a vystupování, čistý tre ...

 • Referent stavebního úřadu

  Místo výkonu práce: Obec Štěpánov. Volné místo referent stavebního úřadu pro lokalitu Štěpánov. Kvalifikační požadavky vzdělání a praxe: a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru nebo, b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky p ...

 • Ředitel Základní školy Štěpánov

  Pracoviště: Základní škola Štěpánov u Olomouce. Podrobné informace jsou na úřední desce Obce Štěpánov na adrese www.stepanov.cz. Kontakt je možný POUZE emailem.

 • Dopravní dispečer kamionové dopravy

  Pracoviště: Moravská Huzová č.p. 110, Štěpánov. Požadavky: komunikativní znalost anglického jazyka výhodou, praxe na pozici disponenta/dispečera velkou výhodou, znalost dopravního trhu EU - výhodou, znalost MS Office - výhodou, komunikativnost, flexibilita, spolehlivost. První kontakt je možný POUZE mailem.

Najděte si práci v obci Štěpánov v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Štěpánov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 6 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Štěpánov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru administrativa. Nejvyšší nabízený plat je 37 330 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.