Nabídka práce v obci Štěpánov

5 aktuálních volných míst

 • Pracovník/ce v prádelnách a čistírnách

  Pracoviště: Za drahou č.p. 169/8, Štěpánov. Vyhrazeno pro OZP a OZZ. Náplň práce: Jedná se o žehlení a praní prádla a o obsluhu strojů a zařízení v prostorách prádelny. Ranní směna 6.00 hod -12.00 hod. Odpolední směna 12.00 hod. -18.00 hod. V případě zájmu POUZE volejte na uvedený kontakt.

 • Pomocná síla do dřevovýroby

  Pracoviště: Moravská Huzová č.p. 111. Prac. doba: od 6:00 - 14:30 hod. První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky.

 • Truhlář/stolař

  Pracoviště: Moravská Huzová č.p. 111, Štěpánov u Olomouce. Požadavky: zkušenosti s výrobou nábytku z masivního dřeva. Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

 • Zámečník/svářeč

  Místo výkonu práce: Za drahou 6, Štěpánov. Nástup možný ihned. První kontakt POUZE emailem nebo telefonicky.

 • Dopravní dispečer/dispečerka kamionové dopravy

  Pracoviště: Moravská Huzová č.p. 110, Štěpánov. Požadavky: komunikativní znalost anglického jazyka výhodou, praxe na pozici disponenta/dispečera velkou výhodou, znalost dopravního trhu EU - výhodou, znalost MS Office - výhodou, komunikativnost, flexibilita, spolehlivost. První kontakt je možný POUZE mailem.

Najděte si práci v obci Štěpánov v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Štěpánov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Štěpánov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 27 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.