Nabídka práce v obci Cetechovice

3 aktuálních volných míst

  • Zedník - montér

    Pracoviště - zakázky v rámci celé ČR - vzdělání nižší střední odborné, vhodné i pro absolventy, ŘP výhodou - zaměstnavatel zajišťujě dopravu na stavbu, na zakázkách zajišťuje i ubytování - kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 20:00 hod.)

  • Pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel/ka

    pracoviště Cetechovice,Zdounky - Náplň práce: přímá obslužná péče o uživatele, podávání stravy, hygiena uživatelů, péče o lůžko uživatele, aktivizační činnosti s uživatelem, individuální plánování, doprovod uživatelů na vyšetření, manipulace s prádlem, vede dokumentaci o uživatelích, apod. - Požadujeme: kurz pracovníka v sociálních službách nebo st ...

  • Zdravotní sestra S2

    pracoviště Cetechovice - Charitní dům pokojného stáří - všeobecná sestra v kategorii S2 - SŠ/VOŠ/Bc vzdělání, odborná způsobilost všeobecné zdravotní sestry (S2), praxe v odbornosti 913 vítána, trestní bezúhonnost, schopnost přizpůsobit komunikaci potřebám uživatelů služby (senioři trpící demencí), spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, odolnost ...

Najděte si práci v obci Cetechovice v okrese Kroměříž. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Cetechovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Cetechovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zdravotnictví a sociální péče. Nejvyšší nabízený plat je 26 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.