Nabídka práce v obci Bělkovice-Lašťany

2 aktuálních volných míst

  • Stolař

    Místo výkonu práce: areál ZD Bělkovice-Lašťany. Nástup možný ihned. Pracoviště: vyučení v oboru, praxe v oboru podmínkou. Prac. doba od 6:30 - 15:00 hod., možno i od 6:00 hod. Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

  • Prodejce, rozvozce

    Pracoviště: Bělkovice-Lašťany č.p. 716. Náplň práce: příjem objednávek; obsluha zákazníků na prodejně; bezchybné vystavení faktur a dobropisů; informování zákazníka o nabízeném sortimentu, příp. o probíhajících akcích; příjem finanční hotovosti za uhrazené faktury a její předání vedoucímu pobočky; chystání zboží k rozvozu a rozvoz zboží k zákazníků ...

Najděte si práci v obci Bělkovice-Lašťany v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Bělkovice-Lašťany nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Bělkovice-Lašťany nejčastěji hledají zaměstnance v oboru prodej a obchod. Nejvyšší nabízený plat je 18 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.