Nabídka práce všeobecná zdravotní sestra se specializací v Praze

5 aktuálních volných míst

 • Všeobecná sestra

  Kontaktovat mailem [email protected] Možnost pro souběžné zaměstnání držitele ZK Zaměstnancké výhody: 5 týdnů dovolené a 5 dnů osobního volna, zvýhodněné stravování, možnost ubytování pro mimopražské

 • Všeobecná sestra

  Kontakt: Kadlecová Šárka, e-mail: [email protected], tel.: 602 850 222 (út,st,čt 8:00-15:00 hod.) Zaměstnanecké výhody: Karta Multisport, dotované obědy, 5 týdnů dovolené)

 • Staniční (audiologická) sestra na ORL odd. v Poliklinice Kartouzská

  Gregorová Monika DiS., e-mail: [email protected] Přijmeme staniční sestru na plný nebo zkrácený úvazek do soukromé ORL ambulance na Praze - Anděl. Délka úvazku a pracovní doba je na dohodě - přizpůsobíme se vašim potřebám. Co bude náplní Vaší práce? - Vedení menšího týmu pracoviště, odpovědnost za kvalitu ošetřovatelské péče, hodnocení pracov ...

 • Zdravotní sestra ve třísměnném provozu

  Kontakt: e-mail: [email protected] Dvousměnný pracovní režim v nepřetržitém provozu.

 • Všeobecná zdravotní sestra

  Kontakt:[email protected] nebo tel.:602129770 Upesňující informace: Nabízíme volné pracovní místo do ordinace praktického lékaře, požadujeme odbornou způsobilost k výkonu povolání, oceníme výborné komunikační schopnosti, pro-klientský přístup, smysl pro týmovou práci, organizační schopnosti, flexibilitu, samostatnost a aktivní přístup. Zaměst ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako všeobecná zdravotní sestra se specializací v Praze. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce všeobecná zdravotní sestra se specializací Praha je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Všeobecná zdravotní sestra se specializací Praha?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze na pozici Všeobecná zdravotní sestra se specializací 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 28000 Kč do 67000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 40875 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Všeobecná zdravotní sestra se specializací Praha?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :