Nabídka práce pro pracovníky vězeňské služby v Nymburce

2 aktuálních volných míst

  • Strážný

    Požadujeme: - Středoškolské vzdělání s maturitou - Trestní a morální bezúhonnost - Perfektní zdravotní stav - Fyzickou a psychickou způsobilost Přiznání stabilizačního příplatku ve výši 2.500,- Kč (po absolvování kurzu základní odborné přípravy a po ukončení zkušební doby) Nabízíme: - Náborový příspěvek ve výši 150.000,- Kč (po zkušební době) ...

  • Justiční stráž / strážný

    Přijmeme příslušníka Vězeňské služby ČR do služebního poměru dle zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, na služební místo strážný justiční stráže s místem služebního působiště Okresní soud Nymburk. Náplní práce je zajištění pořádku a bezpečnosti v budovách soudů, státních zastupitelství a ministerstva a v jiný ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pracovník vězeňské služby v Nymburce. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pracovníky vězeňské služby Nymburk je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Pracovník vězeňské služby Nymburk?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Nymburce na pozici Pracovník vězeňské služby 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 26420 Kč do 28320 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 27370 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Pracovník vězeňské služby Nymburk?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :