Nabídka práce pro uklízečky v Litoměřicích

10 aktuálních volných míst

 • DPP - úklid - Roudnice nad Labem

  Hledáme pracovníky na úklid administrativní budovy (kanceláře, chodby, soc. zařízení). Pracovní doba PO - PÁ. Podmínka vlastní automobil.

 • Uklízeč/ka

  Úklid společných prostor (paneláky), restaurace v Ltm, kancelářských prostor, řidičský průkaz sk. B výhodou, práce na 6 - 8h denně, příjemný kolektiv - pracuje se ve dvojici. Požadujeme spolehlivost, příjemné vystupování a důslednost v Stabilní zázemí firmy, osobní ohodnocení, příspěvek zaměstnavatele na penzijní spoření. Způsob kontaktování zaměst ...

 • Uklízeč/uklízečka

  Myčka vozíků a dalšího zařízení,vhodné pro muže i ženy. 12 h směny. Způsob prvního konatktu: - e-mailem - telefonicky.

 • Pradlena/pradlák

  Požadujeme: - minimálně ZŠ /SOU vzdělání (bez maturity) - zájem o práci ve zdravotnickém zařízení - očkování proti žloutence - výhoda, NE podmínka - fyzickou zdatnost - 100% zdravotný stav PP do 31.5..2021 (v případě spokojenosti na neurčito!!!), 18.390,- + osobní příplatek + mimořádné odměny+ příplatky Náplň práce: - obsluha zařízení ...

 • Uklízeč/uklízečka

  Běžné úklidové práce v provozu pekárny . Vhodné i pro osoby se zdravotním omezením. Způsob prvního kontaktu: telefonicky Po - Pá od 8.00 - 16.30 hod. nebo e-mailem.

 • Uklízeč/uklízečka

  Náplň práce: úklid restaurace, mytí nádobí, obsluha myčky, loupání zeleniny.. Způsob prvního kontaktu: telefonicky.

 • Pracovník/pracovnice úklidu

  Vhodné i pro absolventy, osoby se zdravotním postižením. Pracovní poměr z počátku na dobu urč. 6 měsíců, po té lze prodloužit na rok a na hlavní pracovní poměr. Pracovní poměr od 11.00 -16.00 hod. nebo od 12.00 - 17.00 hod. Zpúsob prvního kontaktu: e-mailem nebo telefonicky.

 • Pracovník/pracovnice úklidu

  Vhodné i pro absolventy, osoby se zdravotním postižením. Pracovní poměr z počátku na dobu urč. 6 měsíců, po té lze prodloužit na rok a na hlavní pracovní poměr. Zpúsob prvního kontaktu: e-mailem nebo telefonicky.

 • Uklízeč/uklízečka výrobních prostor

  JAKÁ NÁPLŇ PRÁCE VÁS ČEKÁ o Úklid výrobních i nevýrobních prostor JAKÉ ZNALOSTI A VLASTNOSTI BYSTE MĚLI MÍT o Vzdělání základní/SOU o Dobrý zdravotní stav o Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost O VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT o Pouze ranní směnu od 6:00 do 14:30 o Teplé i chlazené obědy od 21,- Kč o 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu o Roční odměn ...

 • Uklízeč/uklízečka

  ŘP - B, úklid společných prostor panelových domů. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky domluvit osobní jednání.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako uklízečka v Litoměřicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro uklízečky Litoměřice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.