Aktuální nabídka práce ROKO - MOTOR, s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Prodejní specialisti Jaguar & Land Rover

    Požadujeme: Přirozené obchodní myšlení a dobré komunikační schopnosti; Znalost AJ na komunikativní úrovni; Profesionální zastupování obchodních zájmů firmy; Samostatnost, zodpovědnost, znalost MS Office, Řidičský průkaz sk. B – aktivní; Praxe na dané pozici vítána Náplň práce: Prezentace a prodej nových i ojetých vozů zákazníkům; Komplexní péče o z ...

  • Automechanici

    Požadujeme: - Vyučení v oboru automechanik / mechanik - Znalost automobilů a technických parametrů; orientace v autoopravárenství - Základní znalost AJ, technická znalost AJ výhodou - Samostatnost, spolehlivost a fyzická zdatnost - Znalost práce na PC (MS Office) - Řidičský průkaz sk. B - aktivní - Nadšení a chuť do práce - Praxe výhodou Náplň pr ...

Zaměstnání u ROKO - MOTOR, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě ROKO - MOTOR, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ROKO - MOTOR, s.r.o.

vznik firmy v ČR: březen 1998 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 25523431
adresa: Ostrava - Hrabůvka, Hasičská 930/53
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ROKO - MOTOR, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ROKO - MOTOR nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti ROKO - MOTOR, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Automechanici, Prodejní specialisti Jaguar & Land Rover.

Všechna volná místa ve společnosti ROKO - MOTOR, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ROKO - MOTOR?

Společnost ROKO - MOTOR aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 60000 Kč. Průměrná nabízená mzda v ROKO - MOTOR je 40000 Kč.