Aktuální nabídka práce MaTex Textil Mietsysteme s.r.o.

3 aktuálních volných míst

  • Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

    Pro menší šicí továrnu hledáme uchazeče na místo vedoucí/provozní. Vše dle domluvy. Pro termín schůzky prosím volejte na tel. číslo anebo stačí poslat životopis na email.

  • Provozní zámečníci, údržbáři

    Do prádelny v Tachově hledáme šikovného údržbáře na obsluhu, drobné opravy a servis strojů. Jedná se pravidelnou docházku do provozovny a také být dostupný na tel. Pračky malé, pračky velké, sušičky, žehlící stroje. Veškeré dokumenty a manuály jsou dostupné. Bližší informace na osobním pohovoru po telefonické nebo emailové dohodě, uvedené v kontakt ...

  • Pracovník/ce prádelny

Zaměstnání u MaTex Textil Mietsysteme s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě MaTex Textil Mietsysteme s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o MaTex Textil Mietsysteme s.r.o.

vznik firmy v ČR: březen 2020 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 09042857
adresa: Praha - Letňany, Tvrdého 643
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s MaTex Textil Mietsysteme s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik MaTex Textil Mietsysteme nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti MaTex Textil Mietsysteme s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Provozní zámečníci, údržbáři, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních, Pracovník/ce prádelny.

Všechna volná místa ve společnosti MaTex Textil Mietsysteme s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti MaTex Textil Mietsysteme?

Společnost MaTex Textil Mietsysteme aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 45000 Kč. Průměrná nabízená mzda v MaTex Textil Mietsysteme je 28750 Kč.

Ve firmě MaTex Textil Mietsysteme můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 130 Kč do 130 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v MaTex Textil Mietsysteme je 130 Kč/hod.