Nabídka práce stavební zámečník

105 aktuálních volných míst

  • Zámečník/ce pro výrobu lehkých ocelových konstrukcí

    71266 Stavební zámečníci ZamK Pracoviště: Novoveská 101/27, Ostrava - Mariánské Hory Kontakt osobně na adrese pracoviště, telefonicky na č. 602 729 177. Požadavky: Znalost práce při povrchové úpravě kovů, práce ve výškách, ŘP sk. B, praxe 3 roky. Zajištěné ubytování.

  • Stavební zámečníci

    Způsob kontaktu: předem telefonicky od 8.00 hod. do 16.00 hod, nebo e-mailem

  • Zámečník/zámečnice

    Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mail: [email protected] - SOU - praxe v oboru min. 3 roky - svářečský průkaz CO2 - montáž vratové techniky - flexibilita, spolehlivost, pracovitost - prémie, příspěvek na stravování - nástup možný ihned.

  • Stavební zámečník - údržbář

    PRACOVIŠTĚ Holešov - dle zakázek v rámci Zlínského kraje - základní údržba stavebních strojů - vyučení, svářečský průkaz - elektrika výhodou, podmínkou ŘP sk. B, ŘP C výhodou, nástup možný ihned - kontakt osobní je možný ve firmě každé pondělí v čase 8:00-10:00 hod. nebo telefonicky v době Po-Pá 7.00-16.00 hod., příp. písemné žádosti s životopisem ...

  • Zámečník

    KONTAKT PŘEDEM TELEFONICKY svářečský průkaz, zručnost, samostatnost Nabízíme: příspěvek na dojíždění, závodní stravování

  • Zámečník, zámečnice

    *KO: Pchalek Petr, tel.: 737 386 451, [email protected] Práce na stavbách po celé ČR, v případě zájmu možnost také práce v DE. Pracovní doba od 7:00 do 15:30 hod.. Nástup možný ihned.

  • Zámečník

    Požadujeme: praxe min. 2 roky; Kontaktovat nás můžete osobně: sídlo firmy v době od 15:00 - 17:00 hod. nebo telefonicky Po - Pá v době od 15:00 - 17:00 hod.

    První kontak telefonicky, e-mailem nebo osobně Božetěchova 3003/133, 612 00 Brno, každou středu od 10;00 do 12:00 hodin Požadujeme dobrý zdravotní stav, bezúhonnost. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

  • Zámečníci

    Praxe výhodou, požadujeme čistý TR. Zaměstnanecké výhody: stravenky

  • Zámečník-svářeč

    POŽADAVKY: vzdělání vyučení POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, dílenská výroba zámečnických a ocelových konstrukcí ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: 5 týdnů dovolené, stravenkový bonus, odměny za mimořádné výkony KONTAKT: Šťastný Jiří, tel.: 602 720 374, Po-Pá 7-15 hod , e-mail: [email protected]

  • *Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíř

    ŘP- B podmínkou, výhodou praxe v oborech zámečník, klempíř první kontakt e-mailem nebo telefonicky

  • Zámečník (přestavby forem)

    Náplň práce: výroba, opravy a přestavby ocelových formovacích bednění. Přidávání nebo odstraňování komponentů. Přizpůsobování forem pro atypickou výrobu. Požadujeme: SOU se strojním zaměřením. Ochotu pracovat ve třísměnném provozu. Svářečský průkaz - metoda svařování 111, 135 - výhodou. Manuální zručnost. Zkušenost s prací s elektrickým nářadím (b ...

  • Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři

    Místo pracoviště: - Praha-východ Upřesňující údaje: - tel.: 774 151 015

  • Stavební zámečník

    Požadavky: svářečský průkaz ZK 111 1.1 - svařování el. obloukem obalenou elektrodou, popř. svářečský průkaz ZK 135 1.1. - svařování el. obloukem v ochranné atmosféře aktivního plynu; řidičský průkaz sk. B - výhodou Nabízíme: prémie; stravenky; služební telefon Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]; - telefo ...

  • Zámečník

    Pracoviště v Milevsku a okolí. Požadujeme: svářečský průkaz co2 + elektrika; vyučení v oboru výhodou Před osobní návštěvou domluvit schůzku na tel. 774 200 215 nebo 777 572 166.