Nabídka práce řidič kamionu (vnitrostátní doprava - VKD)

64 aktuálních volných míst

  • Řidič kamionu

    Místo výkonu práce:Masarykova č.p. 643/72 Ústí nad Labem - cesty EU,Rusko, Ukrajina,Kazachstán. Požadujeme: ŘP skup. C, E, znalost RJ, AJ a ukrajinského jazyka výhodou. Nabízíme: mzdu 20 000,- Kč. Kontakt: telefonicky nebo na e-mail.

  • Řidiči vnitrostátní kamionové dopravy

    z: 10.9.2018 a: 25.11.2019 Nástup možný ihned. Požadavky: ŘP sk. B, C, E, bezúhonnost, spolehlivost. Mzda 25 000 - 30 000 Kč + stravné. Kontakt: životopisy zasílejte na email: nikola@honzek.cz

    Místo výkonu práce: Nepřevázka č.p. 153 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: tel.: 485 109 955, 733 146 988 (7-15:30 hod.), e-mail: vladimira.matousova@nadoko.cz Řidičské oprávnění skupiny C + E ADR vítána Praxe v oboru Spolehlivost Víkendy volné Zaměstnanecké výhody: Stabilní zaměstnání, pravidelná školení, nové moderní zázemí. ...

    První kontakt: e-mailem ŘP sk. C,E Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou. Místo výkonu práce: Těšany

  • Řidič mazinárodní kamionové dopravy

    Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C+E, výpis z trestního rejstříku, samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru vítána; Nabízíme: zaškolení a odbornou pomoc, jistotu a zázemí silné a stabilní české dopravní společnosti, firemní bonusy a benefity, dispečinkové zázemí, možnost ubytování v sídle společnosti, kvalitní servis a péče o svěřené vozidlo ...

  • Řidiči kamionů

    Způsob kontaktu: předem telefonicky od 7.00 hod. do 16.00 hod

  • Řidič / řidička kamionu

    Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Požadavky: řidičský průkaz sk. C1E, CE, B-C; profesní průkaz. Kontakt zasláním životopisu na e-mail: artvakovo@post.cz Místo výkonu práce: Na drahách 316, 549 31 Hronov + celá ČR + Evropská unie.

  • Vnitrostátní kamionová doprava

    ŘP sk. C+E (možno i bez), pružná prac. doba, praxe výhodou, profesní průkaz (možno i bez) kontaktovat mezi 8 - 15 hodinou

  • Řidič kamionové dopravy v rámci čr

    ŘIDIČ KAMIONOVÉ DOPRAVY - Česká republika Požadujeme: řidičský průkaz sk. "C", "E", profesní průkaz. Víkendy doma MZDA: cca 35000 Kč čistého (20 000 Kč základ + 10% z fakturace + diety) Výjezdní místo DEPO Klatovy - ul. Dr. Sedláka 937 - areál Karpem/ČSAD Kontakt: Bureš Jan, tel.: 773 934 833

  • Řidič vnitrostátní kamionové dopravy

    NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: - bezúhonnost - zdravotní prohlídku, psychologické vyšetření

  • Řidič/ka vnitrostátní kamionové dopravy

    Řidič/ka na vnitrostátní kamionovou dopravu. Pravidelná linka Mohelnice - Praha a zpět. Požadujeme praxi v řízení C+E min 1 rok, pravidelné školení řidičů, psychotesty, zdravotní prohlídku, kartu do digitál. tachografu atd. Práce od pondělí do pátku, 2-3x v týdnu parkování v Mohelnici. Firemní benefity. Kontakt: telefonicky. ...

  • Řidič/-ka vnitrostátní kamionové dopravy

    KO: Tvrdý Drahomír tel.: 776 52 76 77 SOU, profesní průkaz, ŘP sk. C+E, nástup možný ihned. Nepřetržitý provoz.

    Nabízíme: -Telefon s hrazeným tarifem -Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání -Úrazové pojištění -Cestovní pojištění Předem nutný telefonický či e-mailový kontakt! Zdeněk Čermák: 602 164 516 Miroslav Čermák: 778 716 723 marketa@cermaktransport.cz

    Náplň práce: rozvoz piva v rámci ČR, nakládka a vykládka zboží. Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, spolehlivost, zodpovědnost. Nutný telefonický kontakt na tel.: 724152920 !

  • Řidiči kamionu (cisterny)

    Požadavky: ADR osvědčení-platné pro třídu 9 na cisternu , řidičské oprávnění C+E,profesní průkaz, částečná znalost něm.jazyka nebo angl. jazyk Kontakt: Telefonicky Po - Pá od 08 : 20 hod