Nabídka práce řidič kamionu (vnitrostátní doprava - VKD)

64 aktuálních volných míst

  • Řidič kamionu pro strojírenskou firmu - ČR + 2x měsíčně Německo

    Jste řidič a nechcete trávit příliš mnoho času v zahraničí nebo mimo rodinu? Nastupte jako řidič pro strojírenskou firmu s jednou směnnou. Většinu dní u nás končí směnu i řidič v 15:00, víkendy má volno. Středně velká rodinná firma JOSA s.r.o. přijme do svého týmu v Č. Budějovicích řidiče kamionu pro ČR a cca 4 dny do měsíce pro Německo. Požaduje ...

  • Řidič / řidička kamionu

    Řidič /ka kamionu pro dálkovou dopravu, např. ČR - Německo, Německo - Turecko, Německo - Belgie, Turecko - Holadsko, atd. - řidičský průkaz skupiny CE, znalost německého jazyka, tureckého jazyka

  • Řidič kamionové dopravy vnitrostátní

    ŘP sk. C - E Hlásit se předem telefonicky

  • Řidič kamionové dopravy

    ŘP "C,E", profesní průkaz, osobní kontakt možný po tel. domluvě

    D Řidičský průkaz sk. C+E Služební cesty: celá EU, Praxe 1 rok Jazyky: ruština, ukrajinština, čestina, němčina - výhodou V případě zájmu se hlásit telefonicky S doporučenkou nejdříve domluvit termín schůzky

    D Požadujeme: Řidičský průkaz C + E. Služební cesty - celá EU Jazyky - český jazyk, ruský jazyk, ukrajinský jazyk, německý jazyk - výhodou S doporučenkou nejdříve domluvit termín schůzky

  • Řidič kamionu

    ŘP "C, E", profesní průkaz

  • Vnitrostátní kamionová doprava

    ŘP sk. C+E (možno i bez), pružná prac. doba, praxe výhodou, profesní průkaz (možno i bez) kontaktovat mezi 8 - 15 hodinou

  • Řidiči vnitrostání kamionové dopravy (námořní kontejnery)

    - pravidelný návrat na Mělník Požadujeme: řidičské oprávnění sk. C+E, školení ADR vítáno, praxe v oboru, spolehlivost Nabízíme: pravidelné školení, nové moderní zázemí, stabilní zaměstnání Kontakt: telefonicky 7:00-15:30, životopisy zasílejte e-mailem

  • Řidič vnitrostátní kamionové dopravy - plachtový návěs 13,6 m - ČR

    Profesní průkaz, praxe nutná, ŘP sk. C + E Místo výkonu práce: ČR

  • Řidič vnitrostátní kamionové dopravy

    Nabízíme: -Telefon s hrazeným tarifem -Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání -Úrazové pojištění -Cestovní pojištění Předem nutný telefonický či e-mailový kontakt! Zdeněk Čermák: 602 164 516 Miroslav Čermák: 778 716 723 marketa@cermaktransport.cz

    Náplň práce: rozvoz piva v rámci ČR, nakládka a vykládka zboží. Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, spolehlivost, zodpovědnost. Nutný telefonický kontakt na tel.: 724152920 !

    místo výkonu práce : Roundo 26 + ČR vnitrostátní kamionová doprava požadavky : řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz, minimálně 1 rok praxe. pracovní doba pondělí až pátek, víkendy volné Hlásit se na tel. č. 778 140 136 Z : 15.7.2019

  • Řidiči kamionů

    C04 z:23/4/2019 a:11/10/2019 Řidičský průkaz sk. E, profesní průkaz, práce po ČR, Německu - do jednoho místa, nástup v sídle společnosti převážně od 7:00 hod. Nabízíme - 13. plat. Kontakt telefonicky viz výše.

  • Řidič/řidička vnitrostátní kamionové dopravy

    minimálně 1 rok praxe, nutný profesní průkaz, karta řidiče. Nástup možný ihned. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: osobně, e-mailem nebo telefonicky od 9:00 do 15:00 hod.