Nabídka práce řidič kamionu (vnitrostátní doprava - VKD)

72 aktuálních volných míst

  • TIPŘidič kamionu pro nadrozměrné přepravy

    Hledáme šikovného řidiče na podvalník a teleskopický návěs do malé firmy. Převážíme zemědělské a stavební stroje nebo mostní konstrukce apod. Požadujeme svědomitého a ideálně i zkušeného řidiče s praxí na podvalníku. Nabízíme zajímavé osobní ohodnocení a firemní bonusy. Nejlépe pro řidiče z Břeclavka. Jezdíme převážně Česko a Slovensko. Ví ...

  • Řidiči sk. C, E - kamionu

    Pozice: řidiči sk. C, E - kamionu Přijmeme řidiče na kamion - pouze jízdy v ČR a Slovensko. Požadujeme : řidičské oprávnění sk. C + E, praxi v řízení nákladních vozů. Jedná se o vozy - chladící a "plato". Nástup možný ihned. Mzda: 30 000,- až 38 000,- Kč Kontakt:Tůma Jiří, tel.: 602 385 860

  • *Řidič kamionu

    Nástup možný IHNED. Pracovní doba: víkendy v ČR, práce cca 4 dny v týdnu Náplň práce: řidič návěsu, pravidelné jízdy do NL,BE, doprava vlastního zboží, dodržováním zákoných přestávek Požadujeme: ŘP C+E, bezúhonost, spolehlivost, praxe s řízením Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: emil.kostka@florplant.cz; - telefonicky ...

  • Řidič kamionu sk. c+e

    13.6.2019 - řízení kamionu, vnitrostátní doprava. I ZŠ, praxe 2 roky, ŘP sk. C+E, profesní průkaz, digi karta. Prac. doba od pondělí do pátku, víkendy volné. KONTAKT: Boublík Pavel Ing., tel.: 604 208 449, e-mail: boublik.pavel@seznam.cz nebo osobně na adrese: Mládežnická č.p. 503/26, Břeclav

  • Řidič kamionové dopravy

    13.6.2019 - řidič vnitrostátní kamionové dopravy + SK, velkoobjemové soupravy do 12 tun. I ZŠ, praxe min. 1 rok, ŘP sk. C + E, profesní způsobilost, karta řidiče. Týdenní turnusy (víkendy doma). KONTAKT: Štork Luděk, tel.: 736 480 712, e-mail: info@Lstork.cz

  • Řidič vnitrostátní kamionové dopravy

    Řidič vnitrostátní kamionové dopravy - ŘP C, E + profesní průkaz + karta řidiče - nástup ihned, mzda od 25.000 Kč Hlásit se předem na tel.: 777 769 850 - p. Grund

  • Řidiči kamionu - vnitro (hpp, dpp, dpč)

    C04 z:20/2/2019 (HPP, DPP, DPČ) a:12/6/2019 Pracovní náplň: - přeprava automobilových součástek stále na trasách Ostrava - Nošovice + Český Těšín - Nošovice, Třinec-Nošovice, Karviná-Nošovice. - 12hodinový režim (denní, noční; 06 - 18 hod. a 18 - 06 hod.). Požadujeme: - oprávnění C+E, praxe v řízení výhodou. Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše ...

  • Řidič kamionu

    MÍSTO VÝKONU NOVĚ PRAHA, VÝJEZDY MOŽNÉ V RÁMCI ČR. KONTAKT : IVANA MANDIR, tel.: 770 149 744, e-mail: office@ecoliquid.eu Řidičské oprávnění pro řízení kamionu a profesní průkaz.

    Nabízíme: -Telefon s hrazeným tarifem -Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání -Úrazové pojištění -Cestovní pojištění Předem nutný telefonický či e-mailový kontakt! Zdeněk Čermák: 602 164 516 Miroslav Čermák: 778 716 723 marketa@cermaktransport.cz

    Náplň práce: rozvoz piva v rámci ČR, nakládka a vykládka zboží. Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, spolehlivost, zodpovědnost. Nutný telefonický kontakt na tel.: 724152920 !

    NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: - bezúhonnost - zdravotní prohlídku, psychologické vyšetření

    12.10.2016 - řidič kamionu, jízdy do EU. I základní vzdělání, ŘP sk. C, E, profesní průkaz, diety. Prac. doba v turnusech. KONTAKT: Vaverka Radek, tel.: 774 064 416

  • Řidič / řidička vnitrostátní kamionové dopravy

    Požadujeme: profesní průkaz, řidičský průkaz sk. C, E. Přeprava nákladu. V případě zájmu možnost odpracovat směny navíc (mzda až 56 000 Kč). Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem j.babka@anexia.cz nebo tel. 313113569. Více pracovních na www.anexia.cz

  • Řidiči kamionu (cisterny)

    Požadavky: ADR osvědčení-platné pro třídu 9 na cisternu , řidičské oprávnění C+E,profesní průkaz, částečná znalost něm.jazyka nebo angl. jazyk Kontakt: Telefonicky Po - Pá od 08 : 20 hod

    Místo výkonu práce: Na Sadech č.p. 4/3, 370 01 České Budějovice 1 Dobrá znalost německého a srbského (případně chorvatského) jazyka, řidičský průkaz skupiny C+E. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na email jitka.rudolfova@acg.cz