Nabídka práce řidič dodávky do 3,5 t (sk. B)

259 aktuálních volných míst

  • Řidič dodávky skupiny B

    Hledáme mladého řidiče skupiny B v okolí Hradce Králového pro rozkládání a zavážení stánků s občertvením na akce po celé ČR. Požadujeme: Požadujeme DOCHVILNOST ČISTOTNOST A hlavně SPOLEHLIVOST. Prosím o zaslání životopisu ! Nabízíme: Nabízíme práci na přibližně 6 měsíců s možností směn od pátku do neděle (po domluvě i přes týden ) ...

  • Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

    Znalosti českého a anglického jazyků; Řidičský průkaz (skupina B)

  • Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

    Kontakt:tel.: 778410928, e-mail: [email protected] Upřesňující informace: Řidiče sk. B. Jízdy po eU a do východních zemí.

    znalost českého a anglického jazyka

    Pracovní náplní je řízení osobních a malých dodávkových automobilů dle pokynů zaměstnavatele.

  • Řidiči plachtové dodávky

    Firma Bilan TRANSPORT s.r.o. hledá řidiče na plachtovou dodávku, nejlépe s praxí (mezinárodní doprava). Sídlo Havířov. Požadavky: spolehlivost, zkušenost. Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku nebo e-mailem.

    Firma Bilan TRANSPORT s.r.o. hledá řidiče - střídače na plachtovou dodávku, nejlépe s praxí (mezinárodní doprava). Vhodné pro důchodce, rentiéry. Požadavky: spolehlivost, zkušenost. Jedná se o příležitostné záskoky v době dovolených. Způsob kontaktu: telefonicky nebo e-mailem.

  • Řidič/ka dodávkového vozidla sk. B do 3,5 t

    Nástup možný IHNED. Přeprava zásilek po regionu HK a PU s dodávkovým vozidlem do 3,5 t. Pracovní doba: Po - Pá. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na cestu do zaměstnání, placená školení, firemní telefon s neomezeným voláním a 20GB dat internetu První kontakt e-mailem.

  • Dělník ve výrobě - kovovýroba, montáž, příležitostní řidič dodávkového vozidla

    Společnost DELFI REHAB spol. s r.o., která působí na trhu 30 let, je jedním z předních výrobců komponentů pro zdravotechniku. Tato stabilní firma Vám nabízí možnost stát se součástí úspěšného pracovního kolektivu, a to na pracovní pozici: Volná pracovní pozice:Dělník ve výrobě - kovovýroba, montáž, příležitostný řidič dodávkového vozidla Firma: ...

  • Řidič / řidička dodávky

    Náplň práce: rozvoz zásilek balíků

  • Řidič dodávky

    Požadujeme řidičský průkaz skupiny B. Pracovní doba od 7:00 do 15:30 Přibyl Jiří, tel.: 388316053, 603111364, e-mail: [email protected]

  • Řidiči osobních a dodávkových automobilů

    Požadujeme: ŘP sk. B Výjezdní místo Tuchlovice. Doprava ČR + Slovensko

  • Řidič/ka plachtové dodávky na mezinárodní přepravu

    Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, prokazatelnou praxi v mezinárodní dopravě, flexibilitu a spolehlivost, trestní bezúhonost. Nabízíme: dobrý pracovní kolektiv, slušné jednání, měsíční mzda 35 000 Kč čistého, nástup možný ihned Bližší informace ma tel. nebo e-mailu.

  • Řidič/ka dodávkového automobilu

    Hledáme do našeho týmu nové spolupracovníky na pozici řidič/ka vnitrostátní dopravy. Víkendy volné. Jedná se o plachtovou dodávku do 3,5 t. Výdělek mezi 20000 až 27000 kč/měsíc. Přijmeme pouze řidiče s praxí a s chutí pracovat. Svůj životopis zašlete na mail: [email protected]

    Hledáme do našeho týmu nové spolupracovníky na pozici řidič/ka vnitrostátní dopravy, řidičský průkaz skupiny B. Ideálně z blízkého okolí Kyjova. Zkušenosti řízení dodávkových vozů nutná. Jedná se o skříňové dodávky . Pouze pro osoby s částečným invalidním důchodem. Svůj životopis zašlete na mail: [email protected] ...