Nabídka práce Key Account Manager

3 aktuálních volných míst

  • Key Account Manager

    POŽADUJEME: - znalost anglického a německého jazyka - znalost práce na PC - zkušenost v obchodní činnosti ve výrobní firmě výhodou, ale ne nutné, komunikativní a obchodní schopnosti, flexibilitu při plnění pracovních úkolů, reprezentativní vystupování, ochotu cestovat, ŘP skup. B NABÍZÍME: - nástupní plat 30 000 Kč + odměny, mobilní telefon, možnos ...

  • Key account manažer/ka

    MÍSTO VÝKONU: Pávovská č.p. 5596/2b, 586 01 Jihlava 1 OBLAST: novovýroba, modernizace, opravy, fullservis a půjčovna lokomotiv PRACOVNÍ ČINNOSTI, POVINNOSTI, ODPOVĚDNOSTI A PRAVOMOCI: - rozvoj obchod. vztahů u současných klientů, porozumění jejich požadavkům a nabídka odpovídajícího řešení - aktivní vyhledávání nových obchod. příležitostí - spolu ...

  • Key account manager pro trhy rh a sns

    Náplň práce: o Péče o svěřené zákazníky a udržení dlouhodobých kvalitních vztahů, akvizice nových zákazníků o Analýza trhu, příprava a uzavírání smluv a cenových jednání o Zpracování zahraničních poptávek k výrobkům a ostatnímu příslušenství o Zadávání interních zakázek do systému o Řízení nabídkových, smluvních a objednávkových operací o Zajišťo ...