Nabídka manuální práce na doma (domácí práce)

4 aktuálních volných míst

  • Švadlena, šička, krejčová

    NÁPLŇ PRÁCE: šití a přešívání oprav NABÍZÍME: klidné prostředí, pružná pracovní doba, možnost brigády nebo domácí práce KONTAKT: J. Kadlecová 737 653 648, ramonaklatovy@seznam.cz

  • Švadlena pracovních oděvů

    domácí práce, znalost šití podmínkou, vyhrazené chráněné místo pro osoby se změněnou pracovní schopností nebo invalidní důchodci, firma dodá připravený a nastříhaný materiál, v případě potřeby dodá stroj na šití, firma hradí i el. proud apod., plat dle odvedené práce

  • Pracovník/ce ve skladu

    Místo výkonu práce: Slovanská 1987/4, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (1/2 roku) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Pracovní doba: Po-Pá 6:30-15:00 h. Náplň práce: vedení skladového hospodářství, příprava a rozvoz domácí práce. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC, spolehlivost, samostatnost. Nabízíme: dovolen ...

  • Hospodyně - úklidový pracovník/pracovnice

    Hospodyně - úklid a domácí práce pro naše stálé klienty - Pardubice a okolí Požadujeme pečilvě odvedenou práci, samostatnost, čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz typu B a vlastí vozidlo podmínkou (přejezdy hrazeny). Nabízíme jednosměnný provoz od cca 8.00, zajímavou práci při které zvládnete např. i roli maminky. První kontakt telefonicky nebo ...