Nabídka práce v Písku

464 aktuálních volných míst

 • Číšník / servírka

  DOHODA O PROVEDENÍ PRACE NEBO DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI Hledáme brigdníka/brigádnici do tankové pivnice Na Sadech v Písku. Požadujeme: pracovitost a spolehlivost Nabízíme: dobré platové podmínky První kontakt pouze telefonicky: p. Martin Arnican tel. 607 561 831.

 • Uklízeč/ka

  DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE Pracovní doba: 2x týdně dohodou. Požadujeme: čistý trestní rejstřík Nápň práce: úklid vnitřích i vnějších prostor čerpací stanice. První kontakt: p. Jaroslav Vondrášek email: jaroslav77@seznam.cz, nebo osobně na prodejně.

 • Pracovnice/pracovník do výroby

  Náplň práce: obsluha balící a granulační linky a expedice (podestýlka pro domácí zvířata) - ke mzdě náleží prémie a benefity. Pracovní doba: 6:00 14:30 hod. Nabízíme možnost práce i na DPP, DPČ (BRIGÁDA) První kontakt: domluvit si schůzku na tel. 777 773 288 nebo zaslat životopis na e-mail: info@asan.cz.

 • Obchodní zástupce s textilem

  Pracoviště: převážně Západní a Jižní Čechy, event. Morava Pracovní náplň: péče o stávající zákazníky a kontaktování nových zákazníků Hrubá mzda: 15 000,-Kč + provize z prodeje Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B (vlastní auto podmínkou - zaměstnavatel kompenzuje náklady na použití vlastního auta) - časovou flexibilitu a spo ...

 • Pracovník/ce příjmu zboží

  Pracovní doba: dle rozpisu Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení. Znalost oboru, praxe v oboru vítána. Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené; Kontakt: email: asistentkacz022@obi.cz nebo osobně na prodejně na informacích v době od 8:00 do 20:00 hod.

 • Prodavač/ka zahrada

  Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení. Požadujeme: - znalost oboru, praxe v oboru vítána. Pracovní doba dle rozpisu. Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené; Kontakt: email: asistentkacz022@obi.cz

 • Pokladní

  Požadujeme: znalost v oboru, praxe v oboru vítána. Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Kontakt: email: asistentkacz022@obi.cz; osobně na prodejně na informacích 8.00 - 20.00 hod.

 • Operátor/ka elektronické výroby

  Náplň práce - výroba elektronických sestav, optické kontroly výrobků, pájení - práce vhodná spíše pro ženy Požadavky - dobrý zrak, zručnost, pečlivost, spolehlivost, trpělivost Předchozí praxe ve stejném či příbuzném oboru podmínkou.Minimální vzdělání - výuční list Zaměstnanecké výhody - stravenky, placené přestávky, čtvrtletn ...

 • Pokladní - obsluha čerpací stanice

  Pokladní, prodej zboží na čerpací stanici. Požadujeme: trestní bezúhonnost, příjemné vystupování, spolehlivost - praxe výhodou Hrubá měsíční mzda od 18.200,- Kč. KONTAKT na tel. - p. Kůs - domluvit si schůzku.

 • Stavební dělník - pokládka zámkové dlažby, výkopové práce

  Požadujeme: ŘP skup. B podmínkou; výhodou praxe v oboru Místo výkonu práce dle zakázek (každodenní návrat do Písku) Pracovní poměr na dobu určitou. Nabízíme mzdu: 90 Kč/hod. po zapracování 100,- Kč/hod. Pracovní doba: 1 směna ráno od 7:00 hod., v sezóně od 6:00 hod. První kontakt na tel. 777 715 880.

 • Zdravotní sestra

  Požadujeme: vzdělání v oboru, obsluha PC, znalost zadávání výkonů pro zdravotní pojišťovny, praxi , samostatnost, empatii - dobrý vztah k seniorům, zdravotní bezúhonnost Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Kontakt: Ing. Jaroslava Kučerová - tel. 603 800 109, e-mail: kucerova@seniorskydum.cz Dana Trochová - te ...

 • Uklízeč/ka dělník/ce na úklid

  Hledáme pracovníka/ci na úklid provozovny mlýna v Miroticích. Možnost práce i brigádně. První kontakt na tel. 606 164 750, e-mail: info@pejsuvmlyn.cz.

 • Obsluha čerpací stanice

  Obsluha zákazníků čerpací stanice, komunikace se zákazníkem, příjemné vystupování.

 • Řidič taxislužby

  VÝCHOZÍ STANOVIŠTĚ PRACOVIŠTĚ MĚSTO PÍSEK Požadujeme: - ŘP sk. B, věk min. 21 let Nabízíme: - služební vozidlo, mobilní telefon. Možnosti práce i na DPP. První kontakt: p. Pavel Vojík tel. 608 999 885 (mezi 7:00 - 19:00 hod.), email: taxipavelvojik@seznam.cz.

 • Mechanik zemědělských strojů

  Náplň práce: - oprava zemědělských strojů v dílně a servisní zásahy u zákazníka. Požadujeme: - ŘP sk. B Nabízíme: - mobilní telefon, služební vůz pro soukromé účely. První kontakt Bc. Milan Haškovec tel. 775 857 613, email: haskovec@stakomf.cz, nebo p. Kotrba tel. 775 857 600.