Nabídka práce v Blansku

436 aktuálních volných míst

 • Uklízeč administrativních a výrobních prostorů

  Hledáme spolupracovníka na úklid administrativních a výrobních prostor . Požadujeme pečlivost ,smysl pro pořádek.Praxe vítána.

 • Obsluha číslicově řízených strojů

  v souvislosti s rozšiřováním výroby hledáme spolupracovníka na obsluhu CNC pro sériovou výrobu .Požadujeme orientaci v technické dokumentaci ,přesnost ,zodpovědnost, snahu se učit novým věcem. Nabízíme závodní stravování s příspěvkem ,příjemné prostředí.

 • Měření 3D, kontrola

  V souvislosti s rozšiřováním výroby hledáme spolupracovníka/ci na kontrolu jakosti a měření 3D. Praxe v oboru vítána. Požadujeme dobrou znalost čtení technické dokumentace, zodpovědnost, pečlivost. Nabízíme zajímavou práci, závodní stravování s příspěvkem, odměnu dle odvedené práce. Práce vhodná i pro ženy.

 • Řidič dodávky 3,5t

  Práce na dohodu!! ŘP sk. B, vlastní dodávka výhodou. Životopis zaslat na e-mail: janakonecna@textileco.as, tel. 516 411 765.

 • Technik telekomunikačních zařízení a sítí

  Místní poskytovatel internetového připojení společnost TOPNET Services s.r.o. se sídlem v Boskovicích, podnikající od roku 2000 na regionálním trhu v části okresu Blansko hledá pro rozšíření a doplnění svého kolektivu zaměstnanců kandidáta na následující pozici: Technik telekomunikačních zařízení a sítí. Náplň práce: montážní a servisní práce na rá ...

 • Stavební technik

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vzdělání technologického nebo stavebního směru, praxe v oblasti montážních nebo stavebních zakázek min. 2 roky, spolehlivost, aktivní přístup, komunikativnost, ŘP sk. B. Zaměstnanecké výhody: firemní vzdělávání, odborné kurzy. PRVNÍ KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY.

 • Administrativní pracovník/ce

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook email, internet), znalost angličtiny, němčina či jakýkoli jiný jazyk navíc výhodou, komunikativnost. Náplň práce: příjem objednávek, komunikace se zákazníky, tvorba a rozesílání obchodních sdělení, aktualizace informací na webových stánkách, administrativa. Přihl ...

 • Projektant/ka TZB

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vzdělání stavebního nebo technologického směru; praxe v oblasti přípravy dokumentace staveb TZB, zkušenosti s rozpočtováním; technické znalosti postupů stavebních prací; autorizace výhodou; aktivní přístup, komunikativnost, spolehlivost; ŘP - sk.B. Zaměstnanecké výhody: firemní vzdělávání, odborné kurzy. PRVNÍ KON ...

 • Přípravář/ka zakázek

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vzdělání stavebního nebo technologického směru - SŠ/VŠ; výhodou praxe v oboru pozemního stavitelství a zkušenosti s rozpočtováním; technické znalosti postupů stavebních prací; aktivní přístup, komunikativnost, spolehlivost; ŘP sk. B. Zaměstnanecké výhody: firemní vzdělávání, odborné kurzy. PRVNÍ KONTAKT MAILEM NEBO ...

 • Výrobní operátor/ka

  Pracoviště: Osvobození 363, Ráječko, 679 02 Rájec-Jestřebí. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Vaším úkolem bude: osazování elektronických součástek, kompletace desek plošných spojů s využitím ručních pájecích zařízení, obsluha osazovacích a testovacích zařízení. Co očekáváme od Vás: ochotu pracovat v 12-ti hodinovém směnném re ...

 • Manipulační dělník - lisař

  Práce na dohodu!! Po zapracování možnost práce na HPP. Jednosměnný provoz 6.00-14.30 hod. Pracovní pozice vhodná pro muže. Životopis zaslat na e-mail: janakonecna@textileco.as, tel. 516 411 765.

 • Třídička/třídič textilu, cenařka/cenař

  Práce na dohodu!! Po zapracování možnost práce na HPP. Práce ve stoje. Jednosměnný pracovní provoz 6.00 - 14.30 hod. Životopis zaslat na e-mail: janakonecna@textileco.as, tel. 516 411 765.

 • Lakýrník na práškové lakovně

  Požadujeme vyučení v oboru lakýrník nebo praxi minimálně 5 let (bez vyučení). Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, nástupní mzda 120,- Kč/hod.

 • Kontrolor strojírenské výroby (svařovna)

  KONTROLOR SVAŘOVNY provádí kontrolu vyráběných součástí, 3D měření ramenem, vystavování kontrolních protokolů, řešení neshod Požadujeme: • vyučení v oboru, zkušenosti s měřením • znalost systému PolyWorks vítána • znalost vizuální kontroly svarů a jejich vyhodnocení - orientaci v technické dokumentaci (čtení výkresů) - znalost MS Excel - spolehli ...

 • Soustružník CNC obráběcích strojů

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vyučení v oboru, úpravy programů, seřízení, čtení výkresů, stroje SPT 16/32 (Tesla), Puma 240/300 (Fanuc).