Nabídka práce masér

358 aktuálních volných míst

 • Masér/ka - thajské masáže

  Pracoviště: Pražská tř. 1494/8, 370 04 České Budějovice požadavky: znalost akupresury a thajských masáží, praxe v oboru thajských masáží zaměstnanecké benefity: možnost zajištění ubytování

 • Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

  První kontakt e-mailem! Požadujeme certifikát thajských masáží, pasivní znalost AJ. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

 • Masér/ka

  Kontakt: Myška Pavel, tel.: 603 522 952, e-mail: [email protected] Pracovní doba: 10,00 - 18,30 hod Požadujeme certifikát na thajské masáže.

 • Masér/ka

  Kontakt: Červenková, tel.: 777232574 Znalost thajské masáže, lávové kameny, olejová, tradiční, thajská

 • Masér/ka thajských masáží

  * MASÉR/KA THAJSKÝCH MASÁŽÍ Požadujeme: - platný certifikát thajských masáží - znalost AJ Nabízíme: - ubytování

 • Masér/ka thajských masáží

  Místo výkonu práce: Americká 79/38, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Ne 13:00-00:00 h (2 dny v týdnu volno). Požadujeme: certifikát odbornosti na thajské masáže je nutností, nutná znalost AJ (znalost NJ výhodou) - komunikace s klienty. Kontakt pro zájemce: e-mailem.

 • Maséři thajských masáží

  Místo výkonu práce: Svatý Kříž 280, 350 02 Cheb - Háje. Pracovní poměr na dobu určitou (3 roky) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Ne 12:00-24:00 h. Požadujeme: certifikát thajských masáží. Nabízíme: prémie, ubytování. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

 • Masér/ka - thajské masáže

  Místo výkonu práce: Americká 79/38, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky). Pracovní doba: Po-Ne 13:00-01:00 h (různě dělené směny). Požadujeme: certifikát na thajské masáže, znalost AJ, NJ výhodou. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Út a Pá 17:00-19:00 h).

 • Masér/ka - thajské masáže

  CIZ Náplň práce: - thajské masáže v hotelovém wellnes Nabízíme: ubytování, stravu. Kontakt: Marešová Eva, tel.: 602 342 603 a domluvit schůzku.

 • Masér/ka - thajské masáže

  Požadujeme: certifikát k provozu thajské masáže. První kontakt emailem! Pozice je vhodná i pro cizince.

 • Masér/ka na thajské masáže

  Místo výkonu práce: Plzeň. Požadujeme: uznání profesní kvalifikace v ČR na thajské masáže, doložené originály certifikátu na thajské masáže z Thajska.

 • Masér/ka

  POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou, odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, zdravotní způsobilost, bezúhonnost POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou s možností prodloužení, provádění stanovených druhů masáží ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: osobní ohodnocení po zapracování, zaměstnanecké benefity KONTAKT: Juřenová Ev ...

 • Masér / masérka

  Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Požadavky: certifikát pro thajské masáže. Kontakt - Ing. Michal Kárník, e-mail: [email protected] Místo výkonu práce: Komenského 72, 549 01 Nové Město nad Metují.

 • Masér/ka

  CIZ Požadujeme: - filipínský odborný certifikát - znalost filipínských a thajských masáží výhodou - anglický nebo filipínský jazyk výhodou Pracovní doba pružná, dle zákázek i v sobotu a neděli. Nabízíme: - osobní ohodnocení až 2 000,- měsíčně.

 • Masérka - thajské a filipínské masáže

  Požadujeme: - filipínský odborný certifikát - znalost filipínských a thajských masáží - anglický nebo filipínský jazyk výhodou Možnost zkráceného úvazku na dohodu. Pracovní doba dle zákázek i v sobotu a neděli. Nabízíme: - osobní ohodnocení až 2 000,- měsíčně, jídlo zdarma, ubytování.

Hlavní náplní práce maséra je masírování jeho zákazníků. Provádí různé typy masáží, sportovní, reflexní, klasické, rehabilitační, thajské nebo masáže lávovými kameny. Masáže provádí jak pro zlepšení zdravotního stavu svého klienta, tak i pro jeho tělesnou regeneraci, když je po zdravotní stránce v pořádku. Důležité pro tuto práci je soustavné vzdělávání v oboru a sledování trendů. Základem pro práci maséra, je masérský kurz nebo rekvalifikační kurz na maséra. Vybavení a potřeby pro maséry jsou masérské lehátko, masážní oleje, zábaly atd.. Znalost cizího jazyka může být výhodou pro získání cizojazyčné klientely, ale není rozhodně obecně požadovaná.