Nabídka práce masér

362 aktuálních volných míst

 • Masér/masérka

  ciz místo výkonu práce: Písek,Nerudova čp.88 a Strakonice, Palackého nám. čp.87 Požadujeme: - certifikát thajské masáže výhodou - anglický jazyk výhodou - praxe podmínkou Nabízíme: nástupní mzdu od 15.000,- Kč + prémie Pracovní doba: 9:00 - 20:00 (podle rozpisu směn) i o víkendu První kontakt tel. 777 614 032.

 • Masér/ka

  Kontakt: Kumar Jitka, tel.: 725926988, e-mail: [email protected] Požadujeme certifikát o absolvování kurzu ayurvédských, thajských či filipínských masáží v zahraničí. Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem nutná.

 • Masér/ka

  Kontakt: Myška Pavel, tel.: 603 522 952, e-mail: [email protected] Pracovní doba: 10,00 - 18,30 hod Požadujeme certifikát na thajské masáže.

 • Masér/ka

  Kontakt: Myška Pavel, tel.: 603 522 952, e-mail: [email protected] Pracovní doba: 9,00 - 17,30 hod Požadujeme originální certifikát thajských masáží

 • Masér/ka thajských masáží

  Kontakt: Bahtier Aliahunov, tel.: 608 858 628, e-mail: [email protected] Podmínkou je certifikát z Thajska na thajské masáže. Kontakt: telefonicky, e-mailem či osobně - po telefonické domluvě

 • Masér/ka

  Kontakt: Myška Pavel, tel.: 603522952, e-mail: [email protected] Pracovní doba: 9,00 - 17,30 hod Požadujeme: originální certifikát thajských masáží

 • Masér/ka

  Kontakt: Kumar Jitka, tel.: 725926988, e-mail: [email protected] Požadujeme certifikát o absolvování kurzu ayurvédských, thajských či filipínských masáží v zahraničí. Aktivní znalost anglického jazyka nutná.

 • Masér/ka

  MASÉR/KA Kontakt: p. Blažek Jaroslav MBA, e-mail: [email protected] Pro absolventy kurzu masér/ka s odbornou způsobilostí k výkonu zdravotnického povolání. Základní znalost RJ. Pracovní doba krátký dlouhý týden 8.00 - 20.00

 • Masér/ masérka - thajské masáže

  Nutná praktická znalost thajských masáží.

 • Masér / masérka

  Kontakt: Schutz Benjamin, tel.: 775 634 848 (po-pá 10-15-hod.) Doporučenky lze projednat po předchozí telefonické domluvě na adrese provozovny. Požadujeme znalost a zručnost při tradičních thajský masážích, osvědčení z oboru nutné. Základy anglického jazyka vítány. Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnaneckou kartu.

 • Maséři

  V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: [email protected] případně kontaktujte personální oddělení paní Bc. Lenku Čermákovou, DiS. na tel.č. 474 684 432. Místo výkonu práce - MěÚSS Jirkov, p.o., U Dubu 1562, 431 11 Jirkov Požadavky na volné pracovní místo: Kvalifikační předpoklady - Masérký kurz (masáže ručně i s využívá ...

 • Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

  MÍSTO VÝKONU : Vodičkova č.p. 1935/38, Nové Město, 110 00 Praha 1 KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : MIROSLAV ŠEBELÍK, e-mail: [email protected] FIRMA PROVOZUJE ZEJMÉNA THAJSKÉ, FILIPÍNSKÉ MASÁŽE. POŽADAVEK NA CERTIFIKÁT MASÁŽE UZNATELNÝ MŠMT ČR. ZAM. VÝHODY : ZAJIŠTĚNÉ UBYTOVÁNÍ.

 • Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

  Kontakt: Novák Milan, tel.: 777 777 769, e-mail: [email protected] Diplom o absolvování kurzu masáží v Thajsku nebo na Filipinách. Rreference ze zamestnání v 5+ hotelech a znalost thajského jazyka výhodou.

 • Maséři

  Požadujeme: certifikát o absolvování terapeutického kurzu, komunikativnost Náplň práce: poskytování masáží hotelovým klientům Zaměstnanecké výhody: zamětnanecké benefity, práce v příjemném prostředí V případě zájmu kontaktujte e-mailem.

 • Maséři

  Požadujeme: certifikát o absolvování terapeutického kurzu, komunikativnost Náplň práce: poskytování masáží hotelovým klientům Zaměstnanecké výhody: zamětnanecké benefity, práce v příjemném prostředí V případě zájmu kontaktujte e-mailem.

Hlavní náplní práce maséra je masírování jeho zákazníků. Provádí různé typy masáží, sportovní, reflexní, klasické, rehabilitační, thajské nebo masáže lávovými kameny. Masáže provádí jak pro zlepšení zdravotního stavu svého klienta, tak i pro jeho tělesnou regeneraci, když je po zdravotní stránce v pořádku. Důležité pro tuto práci je soustavné vzdělávání v oboru a sledování trendů. Základem pro práci maséra, je masérský kurz nebo rekvalifikační kurz na maséra. Vybavení a potřeby pro maséry jsou masérské lehátko, masážní oleje, zábaly atd.. Znalost cizího jazyka může být výhodou pro získání cizojazyčné klientely, ale není rozhodně obecně požadovaná.