ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY / Číšníci a servírky

  • Ivona Navrátilová., Olšany u Prostějova 105, 798 14 Olšany u Prostějova
  • VPP, DPP
  • 15 000 Kč

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. PP na DPP s možností stálého pracovního poměru.

Náplň práce:
obsluha hostů v restauraci. PD Po-Pá 13:00 - 21:00hod. Místo výkonu práce: Olšany u Prostějova.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Ivona Navrátilová., Olšany u Prostějova 105, 798 14 Olšany u Prostějova
mzda (plat):15 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP, DPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Ivona Navrátilová, IČ: 76566978
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Ivona Navrátilová
telefon:+420 734 871 303
e-mail:ivona3005@centrum.cz