Samostatný servisní technik / Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

  • Brněnská č.p. 1748/21b, 678 01 Blansko
  • HPP
  • 15 000 Kč až 27 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracovní poměr na dobu určitou.
Požadujeme: § 6 vyhlášky 50/1978 Sb., znalost rozvodů slaboproudých systémů - EZS, EPS, CCTV, SK, apod. Podmínkou je trestní bezúhonnost a ŘP sk. B. Možno absolvent.
Pracovní náplň: práce v terénu na silnoproudých a slaboproudých instalacích v rámci ČR.
Profesní životopis zašlete na e-mailovou adresu: magda@sksblansko.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Brněnská č.p. 1748/21b, 678 01 Blansko
mzda (plat):15 000 Kč až 27 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 04. 2018

jméno zaměstnavatele:SKS s.r.o., IČ: 43420117
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Pavel Magda, vedoucí servisního úseku
telefon:+420 516 417 643
e-mail:magda@sksblansko.cz