Provozní zámečníci - přípraváři / Zámečníci strojů

  • Masarykova 753, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1
  • HPP
  • 16 000 Kč až 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍCI - PŘÍPRAVÁŘI
Nástup možný ihned.

Požadujeme:
znalost čtení výkresové dokumentace, dělení a úkosování plechu plamenem, manuální zručnost.

Náplň práce:
sestavování dílů pro svařování, úkosování a broušení plechu, pálení, stehování ocelových dílů.

Nabízíme:
stravenky, dobré platové zařazení - dohodou.
První kontakt: telefonicky 602 525 011, 571 694 580, e-mailem: dobiasova@tghrenova.cz nebo osobně po předchozí domluvě - životopis přineste s sebou.
ov. 12.10.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Masarykova 753, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1
mzda, plat (hrubý):16 000 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody

jméno zaměstnavatele:TGH RENOVA s. r. o., IČ: 00561070
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Vít Horák
telefon:+420 602 525 011
e-mail:dobiasova@tghrenova.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.tghrenova.cz