Technik/čka elektronik/čka / Ostatní technici elektronici

  • Opavská 492, 747 64 Velká Polom
  • HPP
  • 20 000 Kč až 50 000 Kč

V rámci výběrového řízení zasílejte své životopisy na e-mail: mirek@ledsystem.cz
tel.: 604 852 237

Požadavky:

- ÚSO vzdělání s maturitou - obor elektro,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- znalost technické AJ,
- vyhláška 50 §6 (možno dodělat),
- znalost elektroniky na úrovni jednotlivých součástek.
- výhodou je orientace v oblasti LED produktů.
- spolehlivost a důslednost dokončit zadané úkoly

Zabezpečená rozrůstající se firma hledá do svého kolektivu nové členy. Možnost zajímavého postupu, pozice vhodná pro zručného, šikovného a logicky uvažujícího člověka, který je schopen pracovat samostatně i jako součást týmu, který nemá strach se naučit novým věcem a je otevřen novým nápadům.

Převážná náplň práce: výroba, oživování a testování elektroniky, řešení zakázkových věcí na úrovni elektroniky, kompletace a výroba drobných kompletů-převážně řídících. Možnost postup se podílení na vývoji nových výrobků a aplikací.

Možnost nástupu ihned.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Opavská 492, 747 64 Velká Polom
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky
  • Zvláštní prémie: roční odměny

jméno zaměstnavatele:ATLAS servis CZ, s.r.o., IČ: 27763307
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Miroslav Šmajstrla, jednatel společnosti
telefon:+420 604 852 237
e-mail:mirek@ledsystem.cz