Kuchař/ka / Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

FirmaDům seniorů Kdyně, příspěvková organizace
AdresaPod Korábem 669, 345 06 Kdyně
ÚvazekHPP
Mzda13 350 Kč až 15 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
výroba a výdej běžných druhů teplých i studených jídel a moučníků, vše dle schválených receptur a dietního systému.

Požadavky:
bezúhonnost, zdravotní způsobilost, schopnost práce v týmu,
vítáme orientaci v nutričním systému a základní znalost práce s PC.

Nabízíme:
přátelský kolektiv, směnný provoz (12 hod. a 7,5 hod.), výborné pracovní podmínky v
moderním prostředí, 5 týdnů dovolené, možnost příspěvku na stravování, motivační ohodnocení.
Nástup možný ihned.
Chcete u nás pracovat? Máte chuť podílet se s námi na udržení vysokého standardu našich služeb? Kontaktujte nás na tel: 379 791 600 nebo napište e-mail na personalni@dskdyne.cz.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Pod Korábem 669, 345 06 Kdyně
mzda, plat (hrubý):13 350 Kč až 15 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc: celkem 5 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie: motivační ohodnocení

jméno zaměstnavatele:Dům seniorů Kdyně, příspěvková organizace, IČ: 75007746
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Daniela Pagurko
telefon:+420 379 791 150
e-mail:daniela.pagurko@dskdyne.cz
detail nabídky práce:http://www.dskdyne.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.dd.dokdyne.cz