Praktické sestry - asistenti v zubní ordinaci / Praktické sestry

FirmaZuběnka s.r.o.
ÚvazekHPP, VPP
Mzda15 200 Kč

Popis nabídky práce:

CZ ISCO - praktické sestry
náplň práce:
zpracování zdravotnických dat, komunikace s klienty, pomocné práce ve zdravotnickém provozu.

Nabízíme:

příspěvek na vzdělání, příspěvek na ubytování
Hlásit se telefonicky od 10-18h, nebo emailem
Osobně možno od 7.30 hod. do 9.00 hod. (pouze v tomto časovém rozmezí)

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):15 200 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Zuběnka s.r.o., IČ: 01929704
počet volných pracovních míst:5
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Jitka Šmílo
telefon:+420 605 529 067, +420 605 529 067
e-mail:[email protected], [email protected]