Obsluha CNC - vhodné i pro ženy / Obsluha průmyslových robotů

FirmaKOVOLIS HEDVIKOV a.s.
ÚvazekHPP
Mzda19 320 Kč až 22 000 Kč

Pracoviště: Hedvikov 1 a Družstevní 436, Ronov nad Doubravou 538 42

Náplň práce:
obsluha obráběcích center a myček, obsluha zařízení na kontrolu těsnosti dílů a
dodržování pracovních standardů

Požadujeme:
ochotu pracovat ve směnném provozu, manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:
možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 15 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, permanentku na tenisové kurty, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu (po odpracování 12 měsíců), věrnostní odměny a možnost ubytování
Kontakt: životopis e-mailem na [email protected] nebo [email protected], poštou na Personální oddělení KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice nebo doručit osobně po domluvení schůzky s Magdalenou Semerádovou, tel. 469619117 nebo 773771217 nebo s Libuší Veselou, tel. 469619110 nebo 777619110.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):19 320 Kč až 22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování

jméno zaměstnavatele:KOVOLIS HEDVIKOV a.s., IČ: 61058041
počet volných pracovních míst:9
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

kontaktní osoba:Magdaléna Semerádová, Personalista - Úsek řízení lidských zdrojů
telefon:773 771 217
e-mail:[email protected]