STAVEBNÍ DĚLNÍCI, ZEDNÍCI / Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

  • VELINVESTIK spol. s r.o., Prostějov, Dolní č.e. 244, 796 01 Prostějov 1
  • HPP
  • 17 000 Kč

Nástup ihned. I ABSOLVENT. Osobní kontakt možný POUZE po e-mailové domluvě (nutno předem zaslat životopis s kvalifikacemi, nebo jej přinést k pohovoru). Kontaktní e-mail: info@velinvestik.com.

Požadavky:
ŘP sk. B, vyučení v oboru. Zkušenosti ve stavebnictví výhodou.

Náplň práce:
staveb. údržba na budovách a v průmyslu, výstavba základů, betonování, omítky hrubé, štukové, výstavba zdiva cihla/porob. PD: Po-Pá 7:00-16:00 hod.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:VELINVESTIK spol. s r.o., Prostějov, Dolní č.e. 244, 796 01 Prostějov 1
mzda, plat (hrubý):17 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 10. 2018

jméno zaměstnavatele:VELINVESTIK spol. s r.o., IČ: 26229293
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Stavebnictví

kontaktní osoba:Aleš Žvátora
e-mail:info@velinvestik.com