Fyzioterapeut / Fyzioterapeuti s osvědčením

  • Priessnitzovy léčebné lázně a. s., Priessnitzova 299/12, 790 01 Jeseník 1
  • HPP
  • 22 500 Kč

Popis nabídky práce:

AKTUALIZACE 5.9.2018 !!!
První kontakt osobní!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- vzdělání v oboru !!!!

Náplň práce:
funkční vyšetření a rozbory, vlastní cvičení (metody a techniky individuálně nebo skupinově), podává elektroléčebné a jiné fyzioterapeutické procedury

Zaměstnavatel nabízí:
- možnost dalšího vzdělávání, dovolená navíc, zaměstnanecká strava, zajištění ubytování, výměnné rekreace

Místo výkonu práce:
- Priessnitzovy léčebné lázně a. s., Priessnitzova č.p. 299/12, 790 01 Jeseník 1

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním písemné nabídky a stručného životopisu (CV) na e-mail: personalni@priessnitz.cz
- telefonicky na tel. čísle 584 491 127
- osobně na sídle zaměstnavatele, vila Adelheid, personální v době od 7:00 do 15:00hod

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:Priessnitzovy léčebné lázně a. s., Priessnitzova 299/12, 790 01 Jeseník 1
mzda, plat (hrubý):22 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 11. 2018
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody
  • Ubytování
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:Priessnitzovy léčebné lázně a.s., IČ: 45193452
práce je vhodná pro:
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
obory:
  • Zdravotnictví

kontaktní osoba:Radka Vokálová
telefon:+420 584 491 127
e-mail:vokalova@priessnitz.cz