Brusič na plocho – broušení na CNC strojích / Brusiči nástrojů a kovů

  • KM konsult sr.o. - areál Pilana Hulín - agentura práce, Nádražní 804, 768 24 Hulín
  • HPP
  • 20 000 Kč až 26 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracoviště Hulín

Náplň práce:
strojní broušení ploch, měření hotových výrobků, běžná provozní údržba strojů

Požadujeme:
vyučení ve strojírenském oboru, požadujeme praxi na obráběcím stroji - CNC brusce na plochu, znalost čtení technických výkresů, samostatnost
- Výhodou je vlastnictví průkazu řízení VZV, vazačský a jeřábnický průkaz
- Možnost poskytnutí ubytování.
- Přihláška do výběrového řízení formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.

- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.
Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:KM konsult sr.o. - areál Pilana Hulín - agentura práce, Nádražní 804, 768 24 Hulín
mzda (plat):20 000 Kč až 26 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 07. 2018
datum ukončení pracovního poměru:30. 06. 2019

jméno zaměstnavatele:KM konsult s.r.o., IČ: 28352050
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Ing. Zdeněk Večerka, Personalista
telefon:+420 777 776 355
e-mail:zdenek@kmkonsult.cz
kontaktní adresa:Kaplanova 2836/2a, 767 01 Kroměříž 1