Autolakýrníci - Místo je vhodné pro OZP / Lakýrníci automobilů a jiných vozidel

  • Active Colour s.r.o. 01, 40.pluku 1359, 757 01 Valašské Meziříčí 1
  • HPP
  • 12 200 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

AUTOLAKÝRNÍCI - Místo je vhodné pro OZP
Nástup možný ihned.
Zaměstnavatel požaduje: praxi v lakování auto laků a průmyslu.

Náplň práce:
Příprava a lakování.

Nabízíme:
Dobrý pracovní kolektiv, možnost karierního růstu, stabilní společnost. Možnost prodloužení pracovního poměru. Možnost zkráceného pracovního úvazku.
První kontakt: telefonicky 608 717 596, e-mailem: activecolour@seznam.cz nebo osobně
ov. 29.11.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Active Colour s.r.o. 01, 40.pluku 1359, 757 01 Valašské Meziříčí 1
mzda, plat (hrubý):12 200 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2019

jméno zaměstnavatele:Active Colour s.r.o., IČ: 26841584
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Petr Daniš, jednatel
telefon:+420 602 555 750
e-mail:activecolour@seznam.cz