EU Head of Branding ( Vedoucí oddělení marketingu značky pro EU trh ) / Řídící pracovníci v oblasti marketingu

FirmaTCL Netherlands B.V., odštěpný závod
ÚvazekHPP
Mzda71 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

První kontakt: Kudriašová Jolanta, e-mail: [email protected]

Upřesňující informace:
Pro mezinárodní společnost hledáma vhodného kandidáta na pozici: EU Head of Branding. Vhodný kandidát je schopen zachytit myšlení spotřebitelů, investorů, obchodních lídrů a klíčových ovlivňovatelů na obchodním trhu. Hraje také primární roli ve vedení a řízení marketingového oddělení značky a zároveň buduje silné vztahy napříč firmou i externě. Vhodný kandidát má schopnost dát dohromady výjimečný tým pro marketing značky napříč funkcemi a vede jeho vývoj, podporuje nové nápady a klíčové každodenní marketingové operace značky s podporou tohoto týmu a vrcholového marketingového managementu značky.

Vhodný kandidát dobře rozumí platformám, kanálům a strategiím/přístupům, které oddělení marketingu značky umožní oslovit všechna tato publika. Vhodný kandidát vede strategii značky a řídí provozní realizaci strategie, včetně komunikačních kampaní a budování sítě napříč trhem EU. Nutná je každodenní komunikace v čínském jazyce a vítána je předchozí zkušenost na obdobné pozici.
Životopisy posílejte na [email protected].

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jankovcova 1603/47a, Praha - Holešovice, Česko
mzda, plat (hrubý):71 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:TCL Netherlands B.V., odštěpný závod, IČ: 08812497
datum zveřejnění nabídky práce:28. 06. 2023
práce je vhodná pro:
  • cizince

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Jolanta Kudriašová
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma TCL Netherlands B.V. u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 71 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Jankovcova 1603/47a, Praha - Holešovice, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.