Lékař/ka / Lékaři (kromě zubních lékařů)

FirmaVáš praktik Ládví, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda70 000 Kč až 120 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Kontakt: Novák Jan Pavel MUDr., tel.: +420 608 565 969, e-mail: [email protected]


Přemýšlíte o dráze praktického lékaře nebo se tomuto skvělému oboru již věnujete a chcete své síly spojit v jednom super kolektivu? Tím pádem jste narazili na správný inzerát a můžete číst dále!

Hledáme nejen atestované lékaře, ale i nadšené kolegy, kteří se v této specializaci teprve připravují nebo o něm uvažují. Nemáme rádi stereotypy a s každým lékařem vytváříme vždy plán na míru. Umíme pracovat, léčit, díky akreditacím vzdělávat, podpořit se, oslavit každou příležitost a společně budovat něco, z čeho se můžeme těšit a co má smysl.

Po dokončení atestace jsme v roce 2020 založili první ordinaci Váš praktik - www.vaspraktikpraha.cz a od té doby jsme se rozrostli hlavně v rámci Prahy, Středočeského a Pardubického kraje. Jsme čistě zdravotnický projekt bez dalších investorů a skrytých háčků. Nabízíme nyní spolupráci nejen v Praze, ale i v Kolíně, více se můžete dozvědět v samostatném inzerátu.

Nejsme žádný řetězec, ale parta doktorů a doktorek, kteří se rozhodli ordinovat společně, vycházet si vstříc dle svým možností, protože si v dnešní době nedovedeme jinak představit skloubení pracovního a rodinného života. Svou práci milujeme, ale děláme ji jinak, než je zvykem a jsme spokojeni. Postupem času se naše vize rozšířila o další kamarády a dnes je nás již kolem dvaceti.

Snažíme se přiblížit pacientům pomocí digitálních technologií, vše stavíme hlavně na preventivních programech a komunikaci s pacienty. Prostě to chceme dělat nově, trochu jinak, nadšeně a brát si to nejlepší ze všech myslitelných přístupů. Viděli jste mimochodem náš Instagram - www.instagram.com/vaspraktikpraha ?

S lékaři nikdy nepodepisujeme žádné stabilizační smlouvy a k podmínkám spolupráce přistupujeme vždy podle jejich individuálních představ. Chápeme, že jsme každý jiný.Někdo chce pracovat 60 hodin týdně, někdo jen 20. Někdo má rodinu, někdo chce skloubit praktika s prací na záchrance, někdo chce zas každé léto odjet na 2 měsíce na Bali. Většina z nás po čase nepracuje víc jak 4 dny v týdnu. Všechno jde a nám se chce!

Ne všichni z nás začali hned po škole jako praktici, už se k nám přidali i internisté, chirurgové, urologové a možná i další odbornosti, kteří si chtěli zkusit něco nového, protože se třeba napoprvé v oboru nenašli. Umíme poradit se změnou specializačního vzdělávání, přípravou na atestaci, přenesením rezidenčního místa odjinud, stěhováním do nového města nebo hledáním koníčků po práci.

Protože pacientů u nás stále nečekaně přibývá, hledáme nové posily.

Přestože jsme se tu snažili říct opravdu vše, není nad osobní kontakt, rádi Vás proto poznáme. Můžete nám kdykoliv napsat na email [email protected] pár slov o sobě a obratem se Vám ozveme s možnostmi setkání.

S pozdravem za celý kolektiv zakladatelé MUDr. Pavel Borský a MUDr. Jan Pavel Novák.

Zaměstnanecké výhody:
Nadstandardní platové ohodnocení, podpora dalšího vzdělávání, seberealizace, profesionální kolektiv, přizpůsobení se individuálním požadavkům.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Střelničná 1285/53, Praha - Kobylisy, Česko
mzda, plat (hrubý):70 000 Kč až 120 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Váš praktik Ládví, s.r.o., IČ: 03390951
datum zveřejnění nabídky práce:04. 05. 2023
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:MUDr. Jan Pavel Novák, jednatel
telefon:+420 608 565 969
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Váš praktik Ládví u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 70 000 Kč až 120 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Střelničná 1285/53, Praha - Kobylisy, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.