Vojáci z povolání - Střelci Čestné stráže AČR / Poddůstojníci v ozbrojených silách

FirmaMinisterstvo obrany
ÚvazekJiný typ úvazku
Mzda39 310 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Kontakt: Rekrutační pracoviště Praha: Vítězné náměstí 684/4, Praha, tel. 973 211 066, e-mail: [email protected] Rekrutační pracoviště Středočeský kraj: Podbabská 1589/1, Praha, tel. 973 204 699, e-mail: [email protected] nebo bezplatná personální poradenská linka: 800 154 445.

Podrobnosti o podmínkách, vlastním průběhu výběru i o dalších kontaktech jsou uvedeny na kariera.army.cz.

Nabízíme zajímavé a perspektivní zaměstnání v prestižní vojenské jednotce se specifickým postavením, kariérní růst, mladý kolektiv a jistotu stabilního příjmu.

Střelci ČS AČR zabezpečuje protokolární, slavnostní a pietní akce na území ČR a v zahraničí. Činnost během směny (7:00 - 16:00 hod.) se řídí rozvrhem zaměstnání. Min. dvě hodiny denně jsou vyčleněny k nácviku protokolárních aktů a k rozvoji individuální fyzické kondice s možností bezplatného využívání útvarových sportovišť. Bližší informace na webu pvpraha.army.cz.

Zaměstnanecké výhody: Náborový příspěvek 50 000 Kč, stabilizační příspěvek, výkonnostní příplatek, příspěvek na bydlení, náhrady při dojíždění, 100 % výše platu při nemoci, po 2 letech služby výsluhové náležitosti, po 15 letech služby nárok na doživotní rentu, 6 týdnů dovolené.Čestná stráž AČR je určena k zabezpečení protokolárních, slavnostních a pietních akcí na celém území republiky i v zahraničí:
- uvítací ceremoniály při příletu dalších osobností státního významu i vojenského života, při přijetí prezidenta republiky a významných zahraničních delegací na půdě Ministerstva obrany a Generálního štábu AČR,
- vojenské pocty při kladení věnců a květin oficiálních představitelů a delegací, při pohřbech zemřelých vojáků v činné službě i v záloze,
- ročně více než 400 protokolárních, slavnostních a pietních aktů včetně zahraničních.

Fyzické předpoklady:
- výška mezi 175 až 190 cm, štíhlá postava, bez viditelných kosmetických vad, tetování v oblasti hlavy, krku, hřbetu ruky a piercingu či náušnic, bez jakékoli formy vousů, výborný zdravotní stav, dobrá fyzická kondice

Zdravotní a psychologické vyšetření: je součástí lékařského vyšetření v Ústřední vojenské nemocnici Praha.

Zaměstnanecké výhody:
jistota zaměstnání i v dobách krize, stálý příjem, stabilizační příspěvek, příspěvek na bydlení a náhrady při dojíždění, možnost poskytnutí odměn, služební tělesná výchova v pracovní době i soukromě s možností bezplatného využití vojenských sportovišť, možnost rozšíření vzdělání v odborných kurzech, pravidelná a bezplatná zdravotní péče, preventivní rehabilitace (14 kalendářních dní v roce nad rámec dovolené), možnost vojenské výběrové rekreace v zařízení VOLAREZY, podnikové stravování s příspěvkem od zaměstnavatele, příspěvek na penzijní připojištění, na dovolenou, kulturu, sport nebo vzdělávání z Fondu kulturních a sociálních potřeb, bezúročné půjčky na bydlení a vybavení domácnosti , pravidelná lékařská péče, 100 % výše platu při nemoci a ošetřování člena rodiny, služební stejnokroj + výstroj (uniforma, obuv), ubytovna v místě pracoviště, bezplatné parkování osobního automobilu v objektu zaměstnavatele, výsluhové náležitosti po 2 letech služby, po 15 letech služby nárok na doživotní rentu.

Podmínky povolání do služebního poměru: občanství České republiky, věk 18 a více let, trestní bezúhonnost, zdravotní, psychická a fyzická způsobilost k výkonu služby, složení vojenské přísahy atd.


Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Čínská 26/22, Praha - Dejvice, Česko
mzda, plat (hrubý):39 310 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:Jiný typ úvazku
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Ministerstvo obrany, IČ: 60162694
počet volných pracovních míst:60
datum zveřejnění nabídky práce:10. 05. 2023
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:.
telefon:973211066, 973204699, 800154445
e-mail:[email protected], [email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Ministerstvo obrany u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 39 310 Kč ; Pracovní úvazek: jiný typ úvazku ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Čínská 26/22, Praha - Dejvice, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.