ÚČETNÍ / Účetní všeobecní

FirmaWikov MGI a.s.
ÚvazekHPP
Mzda33 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení, jednosměnný provoz. Nástup od 1. 4. 2023.

Společnost Wikov MGI a.s. je česká firma s více než 135letou tradicí vyrábějící ozubená kola a mechanické převodovky do celého světa.
Potřebuje někoho, kdo: zná podvojné účetnictví - výhodou znalost účetnictví pro výrobní firmy; se orientuje v zákonu o Dani z příjmu právnických osob a Dani z přidané hodnoty; sestaví výkazy společnosti (Bilance, VZZ, změna kapitálu); vypracovává statická hlášení společnosti; zastoupí v pokladně; bude klíčovým uživatelem při implementaci SAP; zvládne účtování a dohled nad procesy nedokončené výroby, sklady materiálu, NV, HV, aktivace; si poradí s účtováním majetku společnosti, investicemi, uvedením, odpisy účetními/daňovými, vyřazením.

Budete jejich člověk: máte-li vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, orientujete-li se v daňové problematice, pokud již máte odborné znalosti a praktické zkušenosti na podobné pozici.

Těšit se můžete na: pružnou pracovní dobu, příspěvek na penzijní připojištění až 1.300,- Kč, až 30 dnů volna každý rok, lékaře na telefonu, výhodné volání pro celou rodinu, stravování v závodní jídelně s obědy od 36,- Kč a výběrem ze 6jídel; další zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod., odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důchodu, firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce - sportovní, kulturní, zážitkové, životní pojištění a mnoho dalšího), pohodlné parkování v areálu s bezpečným přístřeškem na kola a motocykly.
Po nástupu se Vám budou věnovat, vše vysvětlí a ukážou.

Kontakt e-mailem: [email protected] nebo prostřednictvím www.chtitvic.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Ekonomika, orientace v daňové problematice
  • Jiné, odborné znalosti a praktické zkušenosti na podobné pozici
minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Hronov - Zbečník 356, 54931, Česko
mzda, plat (hrubý):33 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 04. 2023
datum ukončení pracovního poměru:30. 09. 2023
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: obědy od 36,- Kč s výběrem ze 6jídel
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Wikov MGI a.s., IČ: 26491826
datum zveřejnění nabídky práce:22. 01. 2023

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Romana Brumlichová
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Wikov MGI u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 33 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování: obědy od 36,- Kč s výběrem ze 6jídel, Dovolená navíc, Jiné výhody: zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Hronov - Zbečník 356, 54931, Česko ; Nástup: 01. 04. 2023 ; do: 30. 09. 2023 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.