Logistik-administrace-skladník / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

FirmaDöllken CZ s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 35 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Přijmeme od 1.2.2023 nebo dle dohody na HPP na pracovní pozici logistik/čka-skladník/ce v obchodně logistickém centru Rudná u Prahy, K Vypichu 1087.

Požadujeme minimálně SŠ vzdělání, s praxí alespoň 1 rok, (pokud uchazeč prokáže i bez praxe své znalosti v oboru, pak není podmínkou) , dobré komunikativní schopnosti, velmi dobrá znalost práce v logistice a pozitivní přístup k práci, řízení VZV.

Obsahem pracovní činnosti je administrativní logistická činnost a část pracovní náplně pak práce ve skladě.

Zaměstnavatel uzavře pracovní poměr pouze s tím uchazečem/čkou, který/á maximálně splňuje daná kritéria a nestřídá často zaměstnavatele.

Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, zajímavou a kreativní pracovní činnost, seberealizaci, karierní i mzdový růst, možnost slev na prodávané zboží, stravenkový paušál a pod.

Uchazeči se zájmem o pracovní nabídku mohou své stručné životopisy zaslat v českém jazyce na e-mail [email protected] Vybrané uchazeče pak vyrozumíme o dalším postupu a pozveme je na pohovor.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:K Vypichu 1087, Rudná, 25219, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody: sleva na prodávané zboží

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Döllken CZ s.r.o., IČ: 25128370
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:30. 01. 2023

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Personální oddělení
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Döllken CZ u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 30 000 Kč až 35 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování, Jiné výhody: sleva na prodávané zboží, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: K Vypichu 1087, Rudná, 25219, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.