Asistenti / Všeobecní administrativní pracovníci

FirmaStátní zdravotní ústav
ÚvazekHPP
Mzda24 100 Kč až 31 820 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Pokorná Terezie, tel.: 267 082 250, e-mail: [email protected]

Nástup dle dohody, na dobu určitou: 1 rok.


Požadujeme:
SŠ s maturitou, praxe v administrativě min. 2 roky, dobrá znalost psaní na počítači, znalost práce s E-spisem výhodou, uživatelská znalost práce na PC - Excel, Word, internet, e-mail, nutná výborná znalost ČR slovem i písmem, pečlivost, samostatnost, komunikativnost, velmi dobré organizační schopnosti
Hlavní náplň činnosti: administrativní podpora centra epidemiologie a mikrobiologie, správa dokumentace, spolupráce s personálním odborem, kontrola a evidence termínovaných úkolů, shromažďování a aktualizace dílčích úkolů pro vedoucí centra, vední agendy cestovních příkazů, E-spis. Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
Strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, indispoziční volno, karta Multisport.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Šrobárova 49/48, Praha - Vinohrady, 10000, Česko
mzda, plat (hrubý):24 100 Kč až 31 820 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Státní zdravotní ústav, IČ: 75010330
datum zveřejnění nabídky práce:20. 01. 2023

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Terezie Pokorná
telefon:267 082 250
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Státní zdravotní ústav u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 24 100 Kč až 31 820 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Šrobárova 49/48, Praha - Vinohrady, 10000, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.