Specialisté v oblasti prodeje a nákupu farmaceutických produktů

FirmaMedtronic Czechia s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda37 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Honzáková Jitka, e-mail: [email protected]

Anglický jazyk slovem i písmem.
Chorvatský nebo srbský jazyk slovem i písmem.
Znalost dalších jazyků výhodou.

Hledáme komunikativní, empatické a na lidi zaměřené kolegy, kteří se chtějí připojit k našemu rostoucímu mezinárodnímu týmu v Praze.
Jsme vysoce vyškolený, oddaný a profesionální tým pacientských služeb, který poskytuje informace, technickou odbornost a podporu pacientům a lékařským odborníkům, kteří používají naše zdravotnické prostředky k léčbě svého diabetu.
Naše role je významná při vytváření skvělé zákaznické zkušenosti, poskytovat lidem pomocnou ruku, klid, podporu a vedení.
Na naší každodenní práci opravdu záleží a přináší rozdíl.
Jsme odhodláni podporovat naše pacienty na celé jejich cestě, jsme odhodláni být partnerem, kterému mohou důvěřovat. Abychom zajistili trvalou podporu pacientům, musíme být k dispozici a pracovat ve flexibilním časovém rozvrhu.
Hlavní pracovní povinnosti jsou v přímém kontaktu se zákazníkem.
Poskytovat produktově orientovanou podporu a technické služby pro zákazníky tím, že budete odpovídat na příchozí dotazy (telefon, e-mail) týkající se provozu produktu, řešení problémů, specifikací, záručních otázek, identifikace příslušenství nebo otázek týkajících se jejich zdravotnického zařízení.
Stručně a přesně zdokumentujete zpětnou vazbu od zákazníků a jakékoliv řešení problémů dokončených během hovoru, identifikace trendů ovlivňující naše produkty. Zpětná vazba příslušným týmům (prodej, marketing, regulace a diabetes) v úzké koordinaci s USA a místními zainteresovanými stranami.

Povinnosti mohou zahrnovat následující a mohou být přiřazeny další povinnosti:
Poskytovat reportování, analýzy a podporu, úzce spolupracovat s obchodními, marketingovými a dalšími odděleními společnosti Medtronic.
Prokázaná pracovní morálka a ochota jít nad rámec.
Vysoký smysl pro empatii a trpělivost.
Schopnost efektivně komunikovat se zákazníky při řešení problémů a zodpovězení otázek podle protokolů a požadavků oddělení. Schopnost prezentovat informace jasným a včasným způsobem zákazníkům v naléhavých případech.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Praha, Česko
mzda, plat (hrubý):37 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Medtronic Czechia s.r.o., IČ: 64583562
datum zveřejnění nabídky práce:20. 01. 2023
práce je vhodná pro:
  • cizince

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Jitka Honzáková
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Medtronic Czechia u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 37 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Praha, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.