PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE V DOMOVĚ PRO SENIORY / Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

FirmaCharita Frýdek - Místek
ÚvazekHPP
Mzda25 500 Kč až 29 000 Kč

Popis nabídky práce:

A11 z:19/1/2023

Požadujeme:

- odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb.
- očkování proti hepatitidě B
- předložení výpisu z RT
- komunikační schopnosti
- empatii
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- ochotu vzdělávat se
- klidné, nekonfliktní vystupování
- potravinářský průkaz.

Náplň práce:

- pomoc při osobní hygieně, přesunu na lůžko nebo vozík, podávání jídla a pití
- pomoc při prostorové orientaci, samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru
- nácvik jednoduchých denních činností pro zachování a zvýšení soběstačnosti
- nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních schopností a dovedností
- aktivizace uživatele (čtení, společenské hry, krátké vycházky, rozhovory apod.)
- doprovázení uživatele na odborná vyšetření a ošetření
- mytí a dezinfekce pomůcek, péče o jejich správné uložení
- pomoc při kondiční rehabilitaci uživatelů (nácvik chůze, kondiční cvičení)
- manipulace s prádlem, drobný úklid, podílet se na přejímání prádla, kontrole a jeho uložení
- vedení osobní dokumentace uživatelů včetně nastavování a realizace individuálních plánů.

Nabízíme:

- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 25.500-29.000 Kč
- pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
- příjemné pracovní prostředí
- pracovní smlouvu na dobu určitou (12 měsíců) s možností prodloužení
- nerovnoměrné rozložení pracovní doby, 12-ti hodinové směny
- předpokládaný nástup dle dohody, ihned
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 15. 02. 2023 elektronicky na e-mail [email protected] Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:F. Čejky 450, Místek, 73801, Česko
mzda, plat (hrubý):25 500 Kč až 29 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 02. 2023
datum ukončení pracovního poměru:01. 01. 2024
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky, přísp. na penz. připojištění

jméno zaměstnavatele:Charita Frýdek - Místek, IČ: 45235201
počet volných pracovních míst:2

kontaktní osoba:Mgr. Vlastimil Petr
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Charita Frýdek - Místek u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 25 500 Kč až 29 000 Kč ; Benefity a výhody: Jiné výhody: stravenky, přísp. na penz. připojištění, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: nepřetržitý provoz ; Adresa práce: F. Čejky 450, Místek, 73801, Česko ; Nástup: 01. 02. 2023 ; do: 01. 01. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.