Prodavač/ka potravinářského zboží / Prodavači potravinářského zboží

FirmaRABBIT Trhový Štěpánov a.s.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč až 23 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pozice: Prodavač/ka potravinářského zboží

Náplň práce:

- obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
- smlouva nejprve na půl roku, možnost prodloužení ( 1 rok až neurčito)

Požadujeme:

- samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se
- vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme)
- výpis z RT, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
- příjemné vystupování

Nabízíme:

- zaměstnání u firmy s 30-letou tradicí na trhu
- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- zajistíme důkladné zaškolení
- odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky
Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- až 23 000,- Kč
Kontakt:Smrčka Milan, tel.: 720 967 617, e-mail: [email protected]
První kontakt e- mailem nebo telefonicky po - pá, 8:00 - 17:00 hod.
Místo výkonu práce: RABBIT Trhový Štěpánov a.s. provozobna Březnice, Náměstí č.p. 71, Březnice

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, samostanost,zodpovědnost,časovou flexibilitu,výpis z RT,zdrav.způs.
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Náměstí 71, Březnice, 26272, Česko
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 23 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: možnost prodloužení PP na dobu neurčitou,nákup za zvýhodněné ceny,firemní půjčky

jméno zaměstnavatele:RABBIT Trhový Štěpánov a.s., IČ: 18622437

kontaktní osoba:Milan Smrčka
telefon:720 967 617
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma RABBIT Trhový Štěpánov u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 20 000 Kč až 23 000 Kč ; Benefity a výhody: Jiné výhody: možnost prodloužení PP na dobu neurčitou,nákup za zvýhodněné ceny,firemní půjčky, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: dvousměnný provoz ; Adresa práce: Náměstí 71, Březnice, 26272, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.