Strojní zámečník / Nástrojaři a příbuzní pracovníci

FirmaK2 Machine s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 30 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:Požadavky:

Zkušenosti s vrtáním, řezáním materiálů a obráběním, znalost čtení výkresové dokumentace, rýsování, znalost měření a používání měřících pomůcek, technické myšlení, zodpovědný přístup k práci, komunikativnost, flexibilita, dobré analytické myšlení, pracovitost, samostatnost, schopnost učit se novým věcem, otevřenost pro práci v týmu.


Náplň práce:

Příprava polotovarů pro obráběče, dokončovací práce.
Zaměstnanecké výhody.
Příjemné pracovní prostředí a kolektiv, spolupráce na zajímavých vývojových a konstrukčních projektech, zajímavé finanční ohodnocení, dlouhodobá perspektiva uplatnění + další zaměstnanecké benefity.

Zasláním životopisu udělujete K2 Machine s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb. proúčely výběorvé řízení. Životopisy prosím zasílejte na [email protected], pokud Vám do 14 dní neodpovíme, byl vybrán jiný vhodnější uchazeč. Děkujeme za pochopení.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Pardubice - Semtín 105, 53002, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 30 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenkový paušál, telefon

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:K2 Machine s.r.o., IČ: 28822978
datum zveřejnění nabídky práce:20. 01. 2023

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Markéta Němcová, obchod a administrativa
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma K2 Machine u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 25 000 Kč až 30 000 Kč ; Benefity a výhody: Jiné výhody: stravenkový paušál, telefon, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Pardubice - Semtín 105, 53002, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.