Asistent/ka ředitele školy / Všeobecní administrativní pracovníci

FirmaEDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda24 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

Administrativní a provozní zajištění chodu školy; práce ve školském prostředí
Očekáváme:
Předpoklady pro výkon povolání minimálně maturitní zkouška; samostatnost i týmová spolupráce, loajalita, systematičnost, kreativita, vysoká míra odpovědnosti; minimálně 10 let praxe

Nabízíme:

Různorodou práci s mladými lidmi, práci v příjemném týmu a prostředí, prostor k seberealizaci a kreativitě, práce v příjemném týmu a školském prostředí.
První kontatk e-mailem

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, perfektní znalost
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Sokolovská 150, Rybitví, 53354, Česko
mzda, plat (hrubý):24 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody: pracovní notebook a služební telefon

jméno zaměstnavatele:EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o., IČ: 25262351

kontaktní osoba:Bc. Ivana Ondráčková
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma EDUCA Pardubice - Střední odborná škola u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 24 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování, Jiné výhody: pracovní notebook a služební telefon, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Sokolovská 150, Rybitví, 53354, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.