Online marketing + pomocné práce / Specialisté v oblasti marketingu

FirmaMiroslav Beran
ÚvazekHPP, VPP, DPČ, DPP
Mzda160 Kč / hod.
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Co u nás budete dělat:
Péče o e-shopové klienty a správu PPC kampaní v malém teamu s tahem na bránu. Těšit se můžete na úzkou specializaci ve velmi atraktivní oboru. Spravujeme Google Ads, Sklik, Favi, Biano, Glami, srovnávače a další menší agregátory.
Vaší prací bude správa a optimalizace kampaní pod vedením dvou zkušených kolegů. Vždy se budete mít na koho obrátit. Po postupném zaučení se dostanete k plánování strategií, vyhodnocování, testování nových strategií, které před vámi ještě nikdo nikdy nezkoušel. Proto sháníme člověka s analytickým uvažováním, který je samostatný, odvážný a má chuť se neustále vzdělávat.

Kdo se může hlásit:

1.naprostý nováček: Bude před vámi dlouhá cesta a začít musíte od začátku. Než se dostanete k větším projektům, budete se muset poprat se spoustou nových dovedností a přetrpět pár měsíců rutinních prací. Pokud máte ekonomické či technické vzdělání, milujete čísla, bude vás práce bavit a i vy můžete být časem plnohodnotným členem týmů ppc-čkářů. Co musíte ovládat - psaní všemi deseti.
2.s praxí: Vaším úkolem bude sladit se s naším teamem. Máte zkušenosti se správou kampaní pro e-shopy v Gogle Ads, Sklik? Optimalizovali jste někdy kampaně pro Heureku, Zboží, Favi, Biano, Glami? Pracovali jste někdy s nástroji jako Google Analytics, Google merchant center, Google tag manager, Mergado, PPC bee apod.? To všechno bde vaším denním chlebem. Pokud budete umět napsat skript pro Ads, ovládáte regulární výrazy, máte nějaký přesah do jiného oboru, to vše vám bude výhodou.

Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, odvaha dělat věci jinak, schopnost učit se novým věcem. Pokud jste takoví, tak mezi nás zapadnete.

Abyste zapadli do teamu:
Chceme doplnit naše řady člověkem, který chce přemýšlet, nespokojí se s prvním nejjednodušším řešením, vše co nastuduje podrobí kritickému myšlení. Někdo, kd chce být lepší než ostatní a hledá cesty, které před ním ještě nikdo nezkusil.
Chceme mezi nás člověka, který zapadne, kterého pohání soutěživost a který nepoleví ani když šéf je pryč. Zvládá dobře vlastí ego, umí přijímat zpětnou vazbu, je pro něj důležitý vlastní rozvoj a stejně tak rád pomáhá lidem kolem sebe.

Pokud máte malé děti, nemůžete chodit do práce každý den v pevnou dobu, nám to nevadí. Najdeme i pro vás řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.

Co Vám nabízíme:
V případě zájmu zasílejte životopis a motivační dopis na [email protected]

Nástup možný ihned. V případě zájmu, možnost práce i na živnostenský list. Zajímavou pracovní náplň a možnost rozvíjet se v oblasti online reklamy. Přátelský kolektiv, který vás nenechá ve štychu.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Ekonomika - psaní na stroji, všemi deseti - nutné
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jana Zajíce 953, Pardubice - Studánka, 53012, Česko
mzda, plat (hrubý):160 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP, VPP, DPČ, DPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Miroslav Beran, IČ: 01160095
datum zveřejnění nabídky práce:20. 01. 2023
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Miroslav Beran
telefon:733 577 670
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Miroslav Beran u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 160 Kč / hod. ; Pracovní úvazek: HPP, VPP, DPČ, DPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Jana Zajíce 953, Pardubice - Studánka, 53012, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.