Produktový manažer/manažerka pro česky mluvící země / Specialisté v oblasti marketingu

FirmaTRUMF International s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda50 000 Kč až 54 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:Náplň práce:

Podpora v koordinaci a realizaci produktové politiky svěřené oblasti/země; Pomoc s obsluhou portfolia receptur včetně jeho optimalizace i složení receptur; Tvorba a správa katalogu výrobků (podle jejich kódování a aplikací) využitelný lokálními technology a obchodními zástupci; Organizování sběru primárních dat a jejich vyhodnocení z pohledu konkurenčních produktů ze všech trhů svěřených oblastí / zemí; Práce s direct mailem; Podpora prodeje spoluprací na tvorbě strategie prezentace produktů a reklamních kampaní; Propagace úspěšných výrobků; Spolupráce s obchodními manažery na plnění business plánu; Komunikace s vývojem, spolupráce při řešení projektůPožadujeme:

podmínkou - VŠ zaměřené na potravinářství; podmínkou - min. 2 roky praxe v oboru masné technologie, masozpracovatelského průmyslu; výhodou - Znalost anglického nebo ruského jazyka; Dobrá znalost MS Office - Excel, Word, Power Point a Outlook; Flexibilita, důvěryhodnost a osobní spolehlivost (práce s citlivými daty); řidičský průkaz sk. B

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Dolní Újezd 157, 75123, Česko
mzda, plat (hrubý):50 000 Kč až 54 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:02. 01. 2024
datum ukončení pracovního poměru:01. 01. 2025
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: příspěvek + příspěvek na cafeterii
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní připojištění a podpora profesního rozvoje

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:TRUMF International s.r.o., IČ: 25353284
datum zveřejnění nabídky práce:22. 11. 2023

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Mgr. Adriana Lysková
telefon:583036767
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma TRUMF International u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 50 000 Kč až 54 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování: příspěvek + příspěvek na cafeterii, Dovolená navíc, Jiné výhody: příspěvek na penzijní připojištění a podpora profesního rozvoje, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Dolní Újezd 157, 75123, Česko ; Nástup: 02. 01. 2024 ; do: 01. 01. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.