SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE / Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

FirmaCentrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s.
ÚvazekPlný úvazek / HPP
Mzda27 480 Kč až 40 160 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Společnost poskytuje sociální služby zdravotně postiženým občanům a seniorům, kteří nejsou schopni si sami obstarat nutné práce v domácnosti a další životní potřeby. Poskytujeme pečovatelskou službu, denní stacionář, odlehčovací službu a osobní asistenci a doprovázení pěstounských rodin. Služby jsou poskytovány v domácnosti klienta, ale také i v našich zařízeních. Působíme na celém okrese Nymburk.

Znalost poskytované služby: klíčový pracovník doprovázení pěstounských rodin, znalost zákona č. 359/99 Sb., o sociálně právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů, znalost sociálního systému ČR, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), komunikační dovednosti, zdravotní a odbornou způsobilost dle § 110 odst. 4 písm. b zákona č. 108/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Schopnost pracovat v týmu. Přijetí principu celoživotního vzdělávání.

Garantujeme: řádné zaškolení a zaučení: společnost má vypracovaný plán zaškolení pro nového zaměstnance, poskytuje stravenky, 200 hodin dovolené, profesní rozvoj.

Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo telefonicky.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:nám. T.G.Masaryka 1130/18, Poděbrady, 29001, Česko
mzda, plat (hrubý):27 480 Kč až 40 160 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:Plný úvazek / HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s., IČ: 27395286
datum zveřejnění nabídky práce:22. 12. 2022

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Tomáš Hybler
telefon:775 760 676
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 27 480 Kč až 40 160 Kč ; Pracovní úvazek: Plný úvazek / HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: nám. T.G.Masaryka 1130/18, Poděbrady, 29001, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.