Fyzioterapeuti bez specializace

FirmaZdraví a kondice s.r.o.
ÚvazekPlný úvazek / HPP, Zkrácený úvazek, DPP
Mzda26 600 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

FYZIOTERAPEUTI BEZ SPECIALIZACE
NABÍZÍME: Práci na HPP – plný nebo zkrácený úvazek (případně brigáda na DPP). Nadprůměrné a motivující mzdové ohodnocení – dle vzdělání, absolvovaných kurzů, praxe či osobních dovedností a přístupu k práci (fixní složka mzdy + osobní ohodnocení). Přímou podporu vzdělávání v oboru formou financování specializovaného kurzu (Kurz ACT, Vojtova metoda, Bobath koncept, DNS, a další kurzy dle osobních preferencí) – až do výše 100 % celkové ceny kurzu. Prostředí skvělé k seberealizaci (např.: dostatek času na klienta – 50 min., možnost tvorby vlastní služby, kreativita, spolupráce a sdílení zkušeností s kolegy, atd.). Vlastní tvorbu pracovní doby (pracovní dobu si z velké části určíte sami). 5 týdnů dovolené. Práci v přátelské a rodinné atmosféře. Práci v mladém kolektivu. Práci v moderním, čistém a příjemném prostředí přímo v centru Vsetína. Práci v perspektivní, stabilní a rozrůstající se společnosti. Možnost kariérního a profesního růstu. Nástup možný ihned, anebo dle domluvy.
POŽADUJEME: Odbornou způsobilost k výkonu povolání Fyzioterapeut podle zákona č. 96/2004 Sb..Chuť se vzdělávat a dále na sobě pracovat. Spolehlivost. Komunikativnost. Příjemné vystupování.
PRVNÍ KONTAKT: Pan Tomáš Gabko, zakladatel a jednatel společnosti, Tel.: 605 974 658, E-mail: [email protected]
Ov.e.: 23.3.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:Dolní náměstí 334, Vsetín, 75501, Česko
mzda, plat (hrubý):26 600 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:Plný úvazek / HPP, Zkrácený úvazek, DPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:11. 04. 2023
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Zdraví a kondice s.r.o., IČ: 09462911
datum zveřejnění nabídky práce:23. 03. 2023
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Tomáš Gabko
telefon:605 974 658
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:https://zdraviakondice.cz/

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Zdraví a kondice u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 26 600 Kč ; Benefity a výhody: Dovolená navíc, Jiné výhody, ; Pracovní úvazek: Plný úvazek / HPP, Částečný úvazek, DPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Dolní náměstí 334, Vsetín, 75501, Česko ; Nástup: 11. 04. 2023 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.