Telefonní operátor/ka pro zákaznický servis a prodej / Prodejci po telefonu

FirmaTCS Taurus Service s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda29 000 Kč až 45 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Společnost TCS Taurus service s.r.o. jako zprostředkovatel zákaznického servisu a telemarketingu v České rebublice se rozhodl rozšířit team pro novou značku AuraNatura:
Naše společnost více než 12 let pečuje o své zákazníky po telefonu s vysoce specializovaným týmem poradců pro zákazníky. Pro další rozšíření této služby hledáme nového člena týmu na plný úvazek.

Proč jsme úspěšní
Vášeň, odbornost a respekt k našim zákazníkům. To je to, co nás odlišuje od ostatních a nabízí zákazníkům "něco zvláštního" Aktivně radíme našim stávajícím i novým zákazníkům ohledně jejich zlepšení zdravotní kondice pomocí doplňků stravy. Naši zákazníci u nás poptávají výrobky, které jim zkvalitní život.
Veškeré produkty jsou vyrobeny ve Švýcarsku a jsou tak zárukou spolehlivosti a preciznosti, kterou jsou Švýcaři proslulí.

Co od Vás mohou zákazníci očekávat?
Kromě vysoké úrovně poradenství naši zákazníci vždy hledají pro sebe něco "zvláštního". Při tom očekávají, že si budete jistí svými jazykovými způsoby, empatií a slušnou a důvěryhodnou interakcí. Ve výsledku tedy ti nejlepší z nejlepších.

Které uchazeče požadujeme
Kromě výše popsaných požadavků bychom chtěli mít zkušené kandidáty, kteří jsou schopni komunikovat s ostatními lidmi "na úrovni očí". Uchazeče, kteří jsou schopni si po telefonu vybudovat sympatie a důvěru j jsou ochotní neustále se učit a zapracovat se do našeho produktového portfolia. Protože máme zájem o dlouhodobé partnerství, hledáme kandidáty, kteří jsou ochotni se integrovat do týmu, ať už hledají vzrušující práci nebo se chtějí vrátit zpátky do práce

Co vám nabízíme
Můžete být součástí dynamického a mezinárodního týmu všech věkových skupin. Nabízíme atraktivní platový balíček za odměnu související s výkonem. Nabízíme atraktivní základní plat ve výši 29 000 Kč a kromě zkušební doby také procenta z prodeje až do výše 16 000 Kč i více. Samozřejmostí je pro Vás přizpůsobené zaškolení a další odborná školení.

Co od vás požadujeme
Kromě ukončeného odborného vzdělání, zkušenosti s prací s PC a běžnými kancelářskými systémy. Německý jazyk výhodou.
Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Plovární 82/3, Plzeň - Jižní Předměstí, 30100, Česko
mzda, plat (hrubý):29 000 Kč až 45 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:TCS Taurus Service s.r.o., IČ: 28024133
datum zveřejnění nabídky práce:04. 05. 2023

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Michaela Freislebenová
telefon:602 769 112
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma TCS Taurus Service u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 29 000 Kč až 45 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: nepřetržitý provoz ; Adresa práce: Plovární 82/3, Plzeň - Jižní Předměstí, 30100, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.