Pracovník backooffice / logistik / Úředníci ve skladech

FirmaGPD a.s.
ÚvazekHPP
Mzda38 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce:
ul. Českolipská, Benešov nad Ploučnicí

Jsme společnost GPD a.s., česká firma zabývající se velkoobchodem s pneumatikami. Právě teď hledáme posilu do backoffice.

Náplň práce:

Do týmu v Benešově nad Ploučnicí hledáme posilu do backoffice s přesahem do logistiky. Pracujte pro významného hráče působícího v oblasti prodeje pneumatik. Budete mít na starosti zpracování objednávek, nabídek, správu položek, příjem zboží. Budete také pravidelně komunikovat s klienty nebo řešit případné reklamace.

Co požadujeme:
- Úplné SŠ nebo VŠ vzdělání.
- Dobrá znalost práce s MS Excel (MS SQL výhodou).
- Znalost AJ (NJ výhodou).
- Dobré komunikační schopnosti.
- Samostatnost, pečlivost, svědomitost.
- Časovou flexibilitu.
- Odolnost vůči stresu.

Co Ti nabízíme:
- Smlouvu na hlavní pracovní poměr.
- Motivující finanční ohodnocení.
- Příspěvek na dopravu.
- Práci na zajímavých dlouhodobých projektech.
- Možnost uplatnění cizích jazyků.
- Telefon s firemním tarifem, notebook.
- Profesní školení a tréninky.
- Zajímavé firemní akce.
- Přátelské prostředí a stabilní zázemí české firmy s dlouhou tradicí.

Kontakt: Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem zasílejte e-mailem na adresu [email protected], nebo volejte na tel.: 606 794 074

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Předmostí 1860/6, Děčín, 40502, Česko
mzda, plat (hrubý):38 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 12. 2022

jméno zaměstnavatele:GPD a.s., IČ: 25031881

kontaktní osoba:Monika Vaněčková
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma GPD u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 38 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Předmostí 1860/6, Děčín, 40502, Česko ; Nástup: 01. 12. 2022 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.