Sociální pracovník/pracovnice - vedoucí centra denních služeb / Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

FirmaCharita Přerov
ÚvazekHPP
Mzda29 025 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Nástup možný i dohodou. Možnost prodloužení pracovního poměru.Náplň práce:

zajištění celkového fungování centra denních služeb; sociální práce se zájemci a uživateli služby; spolupráce při personálním a ekonomickém zajištění služby; vytváření metodik ke standardům sociální služby, jejich uvádění do praxe; vedení kolektivu pracovníků, jejich motivace a kontrola jejich práce aj.Požadavky:

vzdělání VŠ/VOŠ dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách; trestní bezúhonnost; praxe na pozici sociálního pracovníka (min. 2 roky); znalost sociální problematiky v rozsahu zákona č. 108/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů; řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič); zkušenosti s vedením kolektivu výhodou; dobré organizační a komunikační schopnosti; akceptace poslání a hodnot Charity; odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, důslednostNabízíme:

zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti; zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení); další vzdělávání v oboru; stravenkový paušál; pracovní mobil; 25 dní dovolené

Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte v elektronické podobě na e-mailovou adresu: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Komenského náměstí 49, Kojetín - Přerov - Kojetín I-Město, 75201, Česko
mzda, plat (hrubý):29 025 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 01. 2023
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2023

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Charita Přerov, IČ: 45180270
datum zveřejnění nabídky práce:23. 11. 2022

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Mgr. Alena Pizúrová
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Charita Přerov u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 29 025 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Komenského náměstí 49, Kojetín - Přerov - Kojetín I-Město, 75201, Česko ; Nástup: 01. 01. 2023 ; do: 31. 12. 2023 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.